Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

VOLKSWAGEN AMAROK KAMPANYASI

Volkswagen Ticari Araç, Ağustos ayında devreye aldığı Amarok Kampanyası’yla çok cazip indirimler sunuyor.  Tüm Amarok modelleri için geç...

Volkswagen Ticari Araç, Ağustos ayında devreye aldığı Amarok Kampanyası’yla çok cazip indirimler sunuyor. 

Tüm Amarok modelleri için geçerli kampanyada, yüzde 4 ile yüzde 7,7 arasında değişen indirim olanakları yer alıyor. 

6 bin 500 TL farkla 4x4 Kampanyada ayrıca, Amarok’un 4x2 versiyonuyla 4x4 versiyonu arasındaki fiyat farkı da 6 bin 500 TL olarak belirlendi. 

Sportif ve göz alıcı çizgileriyle dikkat çeken Volkswagen Amarok’un, Trendline donanım seçeneğinde dahi gövde rengi dolgulu geri dönüşümlü tamponlar, elektrik kumandalı ısıtmalı yan aynalar, yükseklik ayarlı halojen farlar ve alaşımlı jantlar gibi üst düzey ekipmanlar standart olarak sunuluyor. 

Highline donanımı ise bu özelliklere ek olarak sunulan krom çıtalı gövde rengi ön tampon, krom kaplamalı basamaklı arka tampon, gövde rengi kapı kolları, kısmi krom kaplamalı yan aynalar, krom çerçeveli ön sis farları, krom kaplı ön panjur ve karartılmış arka camlar ile etkileyici bir görünüme sahip. 

Kampanya süresince, Amarok 2.0 BiTDI Trendline modelin 4x2 versiyonu 54 bin 680 TL’den, 4x4 versiyonu ise 61 bin 180 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatla alınabiliyor.milliyet