Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOYOTA TÜRKİYEDE 58 BİN ARACINI GERİ ÇAĞIRIYOR

Müşteri memnuniyeti önceliğiyle hareket eden Toyota, araçlarındaki elektrikli cam ana anahtarının kontrolü için bir servis kampanyası düze...

Müşteri memnuniyeti önceliğiyle hareket eden Toyota, araçlarındaki elektrikli cam ana anahtarının kontrolü için bir servis kampanyası düzenlemektedir. 

Elektrikli cam ana anahtarının üretimi esnasında koruyucu yağın (gres) her noktaya düzenli olarak yayılamaması sebebiyle kontak noktalarında zaman içerisinde aşınmalar meydana gelmekte ve bu aşınmalar takılma veya zaman içerisinde anahtarın çalışmamasına sebebiyet verebilmektedir. 

Türkiye’de bugüne kadar tarafımıza ulaşan herhangi bir şikayet bulunmamaktadır. Ülkemizde, toplam 58 bin 154 adet araca yönelik olarak gerçekleştirilecek olan kampanya kapsamında 2006 -2008 yılları arasında üretilen bazı Yaris, Auris, Corolla, Camry ve RAV4 araçları yer almaktadır. 

Toyota, tamamen kontrol amaçlı ve önleyici nitelikte olan bu kampanya için müşterilerini en kısa zamanda yetkili servislerine davet edecektir. 

Yaklaşık 1 saat sürecek olan işlemler ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir. Müşterilerimizin yaşayabileceği hassasiyet için üzüntülerimizi iletir, kamuoyunun bilgisine sunarız.