Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

ŠKODA`DA EYLÜL AYINDA DA ÖZEL TAKAS İNDİRİMİ AVANTAJLARI SÜRÜYOR

Skoda, çok özel takas indirimlerinin sunulduğu kampanyasıyla Eylül ayına damgasını vuracak.  Kampanya çerçevesinde Skoda tüm modellerind...

Skoda, çok özel takas indirimlerinin sunulduğu kampanyasıyla Eylül ayına damgasını vuracak. 

Kampanya çerçevesinde Skoda tüm modellerinde 9 bin 150 TL’ye varan indirim avantajları var. Skoda, sonbaharı kaçırılmayacak fırsatlarla karşılıyor. 

Eylül ayı boyunca sürecek kampanya çerçevesinde Skoda’nın yüksek teknolojili motorlara ve zengin donanımlara sahip modellerini 1.900 TL ile 9 bin 150 TL arasında değişen özel takas indirimleriyle satın almak mümkün olabilecek.

Eylül ayında, tüm Skoda yetkili satıcılarında geçerli kampanya çerçevesinde markanın popüler modeli Fabia’nın tüm versiyonlarında 1.900’den başlayarak 2 bin 700 TL’ye ulaşan takas indirimleri sunuluyor. 

Bu sayede Skoda müşterileri 29 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Fabia’ya çok daha uygun fiyatlarla sahip olabiliyor. Geniş bagaj hacminin yanında pratikliğiyle de göz kamaştıran Roomster modeliyse, , 32 bin TL’den başlayan fiyatlarına Eylül ayı boyunca 2 bin ile 2 bin 400 TL arasında değişen takas indirimi de ekleyerek daha ilgi çekici bir alternatif oluşturuyor. 

Konforu, düşük tüketime sahip motor seçenekleri ve geniş bagaj hacmi sayesinde Skoda’nın en popüler modeli haline gelen Octavia sahibi olmak isteyenler ise 40 bin 700 TL’den başlayan fiyatlara ilaveten Eylül ayına özel 3 bin 700 ile 4 bin 500 TL arasında değişen takas indirimlerinden de faydalanıyor. 

Yakıt cimrisi 1.6 lt dizel motorlu Greenline seçeneğiyle de ses getiren Skoda’nın SUV modeli Yeti de, sonbahar avantajlarından yararlanıyor. 4x2 ve 4x4 seçenekleri bulunan Yeti, eylül ayı boyunca 45 bin TL’den başlayan fiyatları ve 6 bin 150 TL’ye varan takas indirimleriyle satılmakta. 

Geniş ve konforlu iç mekanı, kendisine özgü iki farklı şekilde açılabilen bagaj kapağı, düşük yakıt tüketimi sunan motor yelpazesiyle prestijin simgesi olarak nitelenen ve 54 bin 500 TL’den satışa sunulan Superb’de, 5 bin 900 TL ile 9 bin 150 TL arasındaki takas indirimi ile Eylül ayının en avantajlı araçlarından birisi haline geliyor.