Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

EYLÜL FIRSATLARI TOYOTADAN YAKALAMASI SİZDEN

Toyota'nızı şimdi alın 2013'de ödemeye başlayın Toyota ayrıcalığını yaşamak için avantajlar ile dolu Eylül ayı kampanyası büyük indi...

Toyota'nızı şimdi alın 2013'de ödemeye başlayın Toyota ayrıcalığını yaşamak için avantajlar ile dolu Eylül ayı kampanyası büyük indirim ve fırsatlar sunuyor. 

3 bin 800 TL’ye varan indirimler kampanyada yer alıyor. Yeni Yaris 600 TL, Auris 700 TL ve Corolla 800 TL’den başlayan taksitler ile Toyota Plazalarda. 

Toyota’nın Eylül ayına özel kampanyasında büyük indirim ve avantajlar sunuluyor. Avantajlı fiyatlara sahip kalite ve prestij sunan Toyota modellerine hemen sahip olan müşteriler, ödemelerine 2013 yılında başlayabilirler. 

Üstelik Toyota Finans’ın kişiye özel esnek ödeme koşulları ve kolaylıkları ile sunulan Toyota modelleri Ağustos kampanyası kapsamında 600 TL’den başlayan taksitler ve 3 bin 800 TL’ye varan indirimle Toyota Plazalarda. 

Toyota’nın Eylül kampanyasında Yeni Yaris 600 TL, Auris 700 TL ve Corolla 800 TL’den başlayan aylık taksitler ile sunuluyor. Toyota Finans’ın 2. yılında da herkesi Toyota sahibi yapıyor 

Toyota Finans ayrıcalıkları ile Toyota farkını yaşamak isteyenler için, uygun faiz oranlarıyla 60 aya varan vade ve balon ödeme gibi birçok avantaj sunuluyor. 

3 ay ek süreli “vadeli takas” hizmeti ile markası ne olursa olsun otomobillerini takas yapmak isteyen müşteriler de açık oto pazarlarında yorulmuyor ve ilanlarla uğraşmalarına gerek kalmıyor. 

Otomobil alım satımında; güvenli, kaliteli, bütün işlemlerin tek bir noktadan yapıldığı hızlı “Xchange by Toyota” uygulamasından yararlanmak için Türkiye’ye yayılmış Toyota Plazalar sizlere en iyi hizmeti vermek için bekliyor.