Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MUSTANG AVRUPA PAZARINDA DA SATILACAK

Ford of Europe’un başkanı ve icra kurulu başkanı Stephen Odell yaptığı açıklamada, “Mustang benzersiz bir Ford otomobil ve Avrupa’da büyük ...

Ford of Europe’un başkanı ve icra kurulu başkanı Stephen Odell yaptığı açıklamada, “Mustang benzersiz bir Ford otomobil ve Avrupa’da büyük bir hayran kitlesine sahip” dedi. 

Spor otomobilin Avrupa’da piyasaya sürülmesi Ford’un geniş kapsamlı küresel stratejisinin bir parçası. “Tek Ford” adı verilen strateji şirketin araçlarının hepsinin ABD’de ve diğer ülkelerde satılmasını hedefliyor. 

 Ford Mustang’in Avrupa’da satışının ne zaman başlayacağını belirtmedi. Avrupa’da satışa çıkacak Mustang’in gelecekteki bir model olabileceğine dair spekülasyonlar var. 

Ford Mustang’in Avrupa’da piyasaya sürülmesinin daha geniş kapsamlı bir araç stratejisinin parçası olduğunu söyledi. Önümüzdeki beş yıl içinde şirketin küresel araçlarından onbeşi Avrupa’da satışa sunulacak. 

ABD’de onlarca kulübü bulunan popüler model Mustang, Amerikan otomotiv sektöründe en iyi bilinen isimlerinden biri.ntvmsnbc