Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

ÇELİK MOTOR FİLO KİRALAMADAN CAZİP FİYATLAR

Çelik Motor Filo Kiralama , piyasada talep gören tüm modellerin kiralamasını uygun şartlarda gerçekleştirmeye devam ediyor.  Çelik Motor...

Çelik Motor Filo Kiralama , piyasada talep gören tüm modellerin kiralamasını uygun şartlarda gerçekleştirmeye devam ediyor. 

Çelik Motor Filo Kiralama’nın uyguladığı kampanya kapsamında Renault Symbol 288 Euro’dan, 
Citroen C 4 modelini aylık 327 Euro’dan, 
Renault Fluence modelini 333 Euro’dan, 
Citroen C5 modelini aylık 477 Euro’dan, 
BMW 3.20 modelini 875 Euro’dan 
BMW 5.20d modelini 1,090 Euro’dan 
BMW 5.25d modelini 1.190 Euro’dan 

başlayan fiyatlarla kiralamak mümkün. Anadolu Grubu’nun en köklü kuruluşlarından biri olan Çelik Motor tarafından kurulan Çelik Motor Filo Kiralama, 2005 yılından beri sektörün en genç ve yenilikçi üyelerinden biri olarak hizmet veriyor 

Çok kısa bir süre içinde sektörün önemli oyuncularından biri haline gelen Çelik Motor Filo Kiralama, hedeflerini her zaman yüksek tutuyor. 2011 yılı için araç parkını 10,000 adede çıkartmayı hedef olarak belirleyen Çelik Motor Filo Kiralama, bu hedefini 2011 yılının ilk 8 ayında gerçekleştirerek önemli bir başarıya imza attı. 

Çelik Motor Filo Kiralama’nın 2012 yılı için belirlediği hedef ise araç parkını 13.000’e çıkarmak. Yaklaşık 800 müşteriden oluşan bir portföye sahip olan Çelik Motor Filo Kiralama, 

Vestel, Linens, Pınar, Eti, Abdi İbrahim İlaç, Denizbank, DYO, Zorlu Enerji, Sabancı Holding, Bilim İlaç, Banvit, Habertürk, CocaCola, Efes Pilsen, Akbank, İbrahim Ethem Ulugay, Aras Kargo, Oki Sistem ve Yazıcı Çözümleri gibi farklı sektörlerdeki farklı iş hacimlerine sahip pek çok firmaya hizmet veriyor. 

Rakiplerinden en önemli farkı, sunduğu müşteri odaklı hizmet anlayışı olan Çelik Motor Filo Kiralama, müşterilerine istediği anda ve ihtiyacına göre çözüm üretme prensibiyle çalışıyor. 

Sunduğu kişiye özel, “tailor made” olarak tabir edilen hizmetleriyle farkını ortaya koyan Çelik Motor Filo Kiralama, kaliteli ve özenli hizmet anlayışını uygun fiyatlarla sunarak başarısını her geçen gün artırıyor.