Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Suzuki’de Yılın En Ayrıcalıklı Fırsatları 7 Temmuz’a Kadar Tüm Modellerde Sunuluyor!

Akıllı Hibrit teknolojisi ve üstün arazi yeteneklerine sahip, sağlam modelleriyle dikkat çeken Suzuki; Swift Hibrit, S-Cross Hibrit, Vitara ...

Akıllı Hibrit teknolojisi ve üstün arazi yeteneklerine sahip, sağlam modelleriyle dikkat çeken Suzuki; Swift Hibrit, S-Cross Hibrit, Vitara Hibrit ve Jimny modellerinde sunduğu kredi ve takas desteği avantajları ile temmuz ayına iddialı bir giriş yaptı. 
 

Suzuki, 7 Temmuz’a kadar Swift Hibrit’i satın almak isteyenlere yüzde 0 faizli 150 bin TL kredi veya 100 bin TL takas desteği imkanları sunuyor. 


 
4x4 B-SUV segmentinin öncü modeli Suzuki S-Cross Hibrit modelinde ise kullanıcılar 7 Temmuz’a kadar yüzde 0 faizli 200 bin TL kredi veya 170 bin TL’ye varan takas desteğinden faydalanabilecek. 
 
Yine aynı segmentin rakipsiz modeli Vitara Hibrit’te 200 bin TL için yüzde 0 faizli kredi veya 150 bin TL’lik takas desteği imkanları sunuluyor. Marka, üstün arazi sürüşü yeteneklerine sahip Jimny modelinde yüzde 0 faizli 200 bin TL kredi veya 170 bin TL takas desteğini devreye aldı. 
 
Tüm bu avantajların yanı sıra Suzuki, tüm modellerinde Garantim ON’da programıyla 10 yıla varan garanti imkanı sağlıyor. 
 
Yıllardır sağlam ve dayanıklı modelleriyle öne çıkan, üstün yol tutuş ve konforu güvenlik ile birleştiren Suzuki, yeni bir otomobil sahibi olmak isteyenler için 7 Temmuz’a kadar geçerli yılın en ayrıcalıklı satın alma seçeneklerini devreye aldı. 
 
Suzuki, 7 Temmuz’a kadar üstün Japon teknolojisine sahip modellerinde avantajlı kredi ve takas desteği fırsatları sunuyor. 
 
Bu kapsamda zengin donanım özelliklerinin yanında düşük yakıt tüketimi ile öne çıkan Swift Hibrit, 150 bin TL’ye yüzde 0 faizli kredi veya 100 bin TL takas desteği ile yeni sahiplerini bekliyor. Aynı zamanda 2023 model Swift Hibrit, peşin alıma özel; cazip başlangıç fiyatlarıyla kullanıcılarlarıyla buluşuyor. 
 
Güçlü ve iddialı yeni yüzüyle, Akıllı Hibrit teknolojisine sahip motor sistemini, yakıt verimliliği, yüksek performans, AllGrip 4x4 çekiş sistemi ve en güncel güvenlik donanımlarıyla bir arada sunan Suzuki S-Cross Hibrit ise 170.000 TL’ye varan takas desteği veya yüzde 0 faizli 200 bin TL kredi avantajıyla yeni sahiplerine kavuşmayı bekliyor. 
 
AllGrip 4x4 veya 4x2 çekiş seçenekleriyle tercih edilebilen, standart olarak sunulan üstün güvenlik donanımlarıyla segmentinde öncü Suzuki Vitara Hibrit, yüzde 0 faizli 200 bin TL kredi veya 150 bin TL takas desteği fırsatıyla 7 Temmuz tarihine kadar SUV sevenleri bekliyor. 
 
Ayrıca kampanya boyunca 2024 model Vitara Hibrit, 1.408.000 TL’den başlayan takas destekli fiyatlarla satın alınabilecek. 
 
AllGrip teknolojisine sahip 4x4 özelliğiyle ön plana çıkan, doğada olduğu kadar şehir içinde de üstün sürüş yetenekleriyle kendinden her zaman söz ettiren, Jimny modeline ise yüzde 0 faizli 200 bin TL kredi veya 170 bin TL’ye kadar takas desteği imkânıyla sahip olunabiliyor. 
 
7 Temmuz tarihine kadar sınırlı sayıda 2023 model Jimny satın almak isteyen kullanıcılar için takas destekli tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı 1.588.000 TL olarak belirlendi. 
 
Suzuki modellerinin tamamında, “Suzuki’den Garantim ON”da avantajları da sunuluyor. 0 km olarak satın alınan Suzuki modellerinde sunulan 3 yıllık temel üretici garantisi süresinin bitiminden itibaren “Suzuki’den Garantim ON’da” kapsamında kullanıcılar, periyodik bakım için yetkili servislere geldikleri sürece 10 yaş veya 180.000 km’ye kadar bu programdan ücretsiz olarak faydalanabiliyorn.

Hiç yorum yok