Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Chery Aralık Kampanyasında İlk Dönem Talihlileri Belli Oluyor

Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapan Chery, kısa sürede önemli başarılara imza attı.    Pazara sunduğu 3 farklı SUV modeliyle Türk tüketic...

Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapan Chery, kısa sürede önemli başarılara imza attı. 
 

Pazara sunduğu 3 farklı SUV modeliyle Türk tüketicisinin takdirini kazanan Chery, gerçekleştirdiği yeni yıl kampanyasıyla müşterilerine birbirinden değerli hediyeler kazandırmayı sürdürüyor. 
 


Chery, aralık ayı itibarıyla duyurulan kampanya kapsamında 12 kişiye ücretsiz Çin seyahati, 15 kişiye de iPhone 15 kazanma fırsatını sunuyor. Üç çekiliş dönemi olarak planlanan kampanyanın ilk dönem talihlileri belirleniyor. 
 
1-10 Aralık tarihleri arasında Chery SUV sahibi olan müşteriler arasından ilk talihliler belirlenecek. İkinci ve üçüncü kura dönemlerinde (11-20 Aralık ve 21-31 Aralık) hediye kazanma şansı devam ediyor. 
 
Aralık ayı içerisinde Chery’nin üstün SUV modellerinden birini satın alanlar, dünya harikalarından biri olan görkemli Çin Seddi'ni ve modern metropol Şangay'ın gökdelenlerini ücretsiz olarak ziyaret etme şansına sahip olacak. 
 
Ayrıca Çin gezisi kazanan müşteriler, Chery fabrikasını ziyaret ederek otomobillerin nasıl üretildiğini görebilecek ve  
 
Chery’nin gelecekteki ürünlerini test edebilecekler.  
 
Aralık kampanyası kapsamında Chery, zam yapmayıp tüm modellerinde fiyatları sabit tutarken, tüketicilerin yeni bir SUV sahibi olmasını kolaylaştırıyor. 
 
Aralık ayı boyunca devam edecek olan kampanyada, tüm Chery modellerinde 100 bin TL’ye kadar araç takas desteği ve 250 bin TL’ye kadar faizsiz kredi sağlanıyor.
 
Türkiye’de satış performansını hızla ve istikrarlı biçimde artıran Chery, SUV segmentindeki dikkat çekici başarısıyla öne çıkıyor. 3 farklı C-SUV modeliyle satışlarda üst sıralarda yer alan Chery, bu başarısını mükemmel kaliteyi uygun fiyat politikasıyla sunmasına borçlu. 
 
Yılın 11 aylık döneminde Türkiye’de 35 bin adedin üzerinde satışa ulaşan Chery, pazara yeni giren bir marka için büyük bir başarı ortaya koydu.

Hiç yorum yok