Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Yarışmak İsteyen Gençler İçin Büyük Fırsat

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu, yetenekli ve kendine güvenen genç sürücüleri keşfetmek hedefiyle Fiat ve Petlas sponsorluğunda gerçe...

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu, yetenekli ve kendine güvenen genç sürücüleri keşfetmek hedefiyle Fiat ve Petlas sponsorluğunda gerçekleştirdiği “TOSFED Yıldızını Arıyor” projesinde üçüncü sezona başlıyor. 


Ülkemizi global arenada başarıyla temsil edecek, ehliyet sahibi 28 yaş altı genç sürücüleri pistlerde yarışmaya teşvik eden proje kapsamında, 

zamana karşı yapılacak elemelerin ardından belirlenecek 10 erkek ve 3 kadın sürücü, 4 yarıştan oluşan 2019 TOSFED Yıldızını Arıyor serisinde özel olarak hazırlanmış Fiat Egea yarış otomobilleri ile hiçbir bedel ödemeden yarışma imkanı bulacak.

18-28 yaş arasında (2019 sezonu için en fazla 1991 doğumlu), Türkiye Cumhuriyeti veya KKTC vatandaşı, ehliyet sahibi, adli bir suç kaydı bulunmayan, en az orta öğretim mezunu adayların 31 Mart tarihine kadar başvurabilecekleri proje için lisans ve kayıt işlemleri, proje web sitesi www.tosfedyildiziniariyor.com üzerinden online olarak yapılabiliyor.

Hiç yorum yok