Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MAXİMUM KART İLE CONTİNENTAL DE 8 TAKSİT İMKANI

Continental, araçlarını kışa hazırlayan kullanıcılara, 31 Aralık 2016 tarihine kadar “Maximum karta 8 taksit fırsatı” sunuyor.  Dün...

Continental, araçlarını kışa hazırlayan kullanıcılara, 31 Aralık 2016 tarihine kadar “Maximum karta 8 taksit fırsatı” sunuyor. 

Dünyanın en büyük uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental, kış aylarında lastiklerini değiştirmek isteyen kullanıcılar için özel kış kampanyasını hayata geçiriyor. 

31 Aralık 2016 tarihine kadar kampanyaya katılan Continental yetkili satıcılarından lastiklerini Maximum Kart ile satın alan tüketicileri peşin fiyatına 8 ay taksit fırsatı bekliyor.  

Continental’den lastikleriniz için özel saklama hizmeti 
Doğru mevsimde uygun lastiklerin kullanılmasının önemine dikkat çeken Continental, yaz döneminde yaz lastikleri, kış döneminde ise kış lastiklerinin hem güvenlik hem de sürüş konforu açısından önemini vurguluyor. 
Dönemsel olarak değiştirilen lastikler ile ilgili Lastik Saklama Hizmeti veren Continental, konusunda uzman ve donanımlı Continental yetkili satıcılarında uygun koşullarda ve güvenle muhafaza hizmeti de sunuyor. 

Bu hizmeti veren Continental yetkili satıcıları, lastikleri saklamadan önce gerekli analizleri yaparak bir sonraki kullanım dönemi için tüketicilerini bilgilendiriyor. 

Daha sonra biri araç sahibinde diğeri ise özel paketlenmiş olarak lastiklerin üzerinde kalacak şekilde araç sahiplerinin ismine özel lastik saklama etiketleri oluşturuluyor ve bir sonraki dönemde teslim edilmek üzere güvenle saklanıyor. Lastiklerinin durumlarıyla ilgili detaylı bilgiye sahip olan tüketiciler üst seviyede montaj hizmeti de alabiliyor. 

Continental Yolda Hep Yanımda Bu hizmet, çekici, kurtarma ve patlayan lastiğin değiştirilmesini kapsıyor. Ayrıca arızalanan veya kaza geçiren aracın 48 saat içerisinde onarılmayacak durumda olması halinde araç sahiplerine konaklama ve araçlarının muhafaza edilmesi hizmeti de sağlanıyor.