Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SCANIA’DAN FİLO YÖNETİM SİSTEMİ HEDİYE

Euro 6 Şampiyonu Scania, araçlarında yüzde 0 faizli kredi kampanyası sunuyor.  Scania Finans ile gerçekleştirilen kampanya kapsamında ...

Euro 6 Şampiyonu Scania, araçlarında yüzde 0 faizli kredi kampanyası sunuyor. 

Scania Finans ile gerçekleştirilen kampanya kapsamında Scania müşterileri, Euro 6 araçlara 12-48 ay vadelerde yüzde 0’dan başlayan faiz fırsatlarıyla sahip olabilecekler.  

Euro 6 araçlarda Filo Yönetim Sistemi hediye 
Scania’nın birbirinden cazip kampanyaları bunlarla sınırlı kalmıyor. Euro 6 normlarına sahip yeni Scania araç satın alan herkese 1 yıllık “Filo Yönetim Paketi” hediye olarak veriliyor. 

Aynı şekilde, en az 200 bin km’lik Bakım Anlaşması satın alan Scania müşterilerine ilk 100 bin km’lik Bakım Anlaşması ücretsiz olarak verilecek. 
Scania, 320 ve 360 beygir gücündeki 9 litrelik, 410 ve 450 beygir gücüne sahip 13 litrelik Euro 6 motorlarında sadece seçici katalitik dönüştürücü (SCR) sistemini kullanıyor. 

Scania, sahip olduğu yüzde 100 SCR ile bir önceki versiyon motorlara kıyasla yüzde 3’e varan yakıt tasarrufu sunuyor. Scania, 2016 model Euro 6’ları test sürüşleri ile kanıtlanmış sorunsuz çalışan sürüş teknolojilerine sahip. 

Şerit takip sistemi (LDW), gelişmiş acil durum frenleme sistemi (AEB), hız sabitleme sistemi (ACC) ve filo yönetim sistemi teknolojileri gibi daha birçok yeni teknolojiyi Euro 6’larında müşterilerine sunuyor Türkiye genelinde yaygın Scania Yetkili Satıcılarda geçerli olacak kampanya, 30 Eylül 2016 tarihine kadar sürecek.