Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

HONDA CR-V 4X4 DİZEL OTOMATİK ŞİMDİ AL 1 YIL SONRA ÖDE

Yenilenen CR-V 4X4 dizel otomatik modeline özel satış kampanyası gerçekleştiren Honda, kredi kullanan müşterilerine ilk taksitlerini 1 yıl ...

Yenilenen CR-V 4X4 dizel otomatik modeline özel satış kampanyası gerçekleştiren Honda, kredi kullanan müşterilerine ilk taksitlerini 1 yıl sonra ödeme fırsatı sunuyor. 

59 bin 980 TL’den başlayan fiyata sahip Honda Civic Sedan modelindeyse şimdi al, Ekim 2016’da öde kampanyası bulunuyor. 

Nisan ayına özel hazırlanan satış kampanyası ile Honda’nın CR-V ve Civic Sedan modellerinde kredili alımlarda taksit öteleme fırsatı sunuluyor. 

Dünyanın en iyi güç-tüketim oranlı motor-şanzıman kombinasyonuna sahip 4X4 dizel otomatik CR-V modelini 30 Nisan tarihine kadar kredi kullanarak alan müşteriler, arzu ederlerse taksit ödemelerine 1 yıl sonra başlayabiliyorlar. 

111 bin 370 TL’den başlayan fiyata sahip CR-V dizel otomatik modeli için 36 ay vadeli 60 bin TL kredi kullanımında yüzde 1,32’lik faiz oranı uygulanıyor. 

59 bin 980 TL’den başlayan fiyata sahip Honda Civic Sedan için hazırlanan Nisan ayı kampanyasındaysa kredi kullanan müşteriler isterlerse ödemeye Ekim 2016’da başlayabiliyorlar. 18 ay vadeli 30 bin TL kredi kullanımında yüzde 1,16’lık faiz uygulanıyor.  

CR-V’de iki motor ve 5 donanım seçeneği 
Vergi avantajı sağlayan 1.6 litrelik dizel motoru 160 PS güç üreten CR-V dizel otomatik, Türkiye pazarına iki motor seçeneği ve 5 donanım versiyonuyla satılıyor. 

Tüm donanım versiyonlarında pratik bagaj kullanım özelliği sunan Honda CR-V’nin başlangıç paketi olan Dream versiyonunda otomatik yıkama tertibatlı LED farlar, 17 inçlik alaşım jantlar, karbon görünümlü ön konsol, ısıtmalı ön koltuklar, start-stop sistemi, bluetooth telefon kiti, renkli TFT LCD bilgi ekranı, tek dokunuşla 60:40 oranında katlanan arka koltuklar ve çift bölgeli klima gibi donanımların yanı sıra Elektronik Fren Gücü Dağıtımı (EBD), Araç Denge Kontrol Sistemi (VSA), ABS, Acil Durum Fren Desteği (Brake Assist), Lastik Basınç Uyarı Sistemi (DWS) ve daha fazlası standart olarak yer alıyor. 

Dream, Premium ve Elegance versiyonlarının tamamını 1.6 i-DTEC 120PS 6 ileri manuel vites ve 1.6lt i-DTEC 160PS 9 ileri otomatik vitesli motor seçenekleri sunulurken Executive ve Executive+ donanım versiyonları 1.6 i-DTEC 160PS ve 9 ileri otomatik şanzıman seçeneği ile müşterilerin beğenisine sunuluyor. 160 PS’lik dizel seçeneklerinde dört tekerlekten çekiş sistemi de standart olarak bulunuyor. 

 Civic’de güvenlik ve konfor standart 
Dream’den başlayarak tüm donanımlarında HFT (Bluetooth araç kiti), Renkli TFT LCD bilgi ekranı (i-MID) gibi özelliklerin yanında sürücü, yolcu, yan ve perde havayastıkları, Araç Denge Kontrol Sistemi (VSA), Elektronik Fren Gücü Dağıtımı (EBD), Lastik Basınç İkaz Sistemi (DWS) ve Yokuşta Kalkış Desteği (HSA) gibi güvenlik özellikleri de standart olarak sunuluyor. 

Ayrıca Elegance, Black Edition ve Executive donanımlarında Elektrikli açılır cam tavan (Sunroof), ısıtmalı koltuk ve xenon farlar standart olarak yer alıyor.