Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

HYUNDAI MOBİL SERVİS UYGULAMASI

Hyundai, teknolojinin yoğun olarak hayatımıza girdiği günümüzde yenilikçi ve teknolojik donanım ile desteklediği satış sonrası hizmetlerine...

Hyundai, teknolojinin yoğun olarak hayatımıza girdiği günümüzde yenilikçi ve teknolojik donanım ile desteklediği satış sonrası hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. 

Yeni geliştirilen “Hyundai Mobil Servis Uygulaması” ile Hyundai servis kalitesini daha da artırmış oluyor. Hyundai araç sahipleri ve potansiyel Hyundai müşterilerinin servis ağı, kullanım kılavuzları ve çağrı merkezine her zaman ve her yerden kolayca erişimine olanak sağlamak amacıyla geliştirilen ve tamamen ücretsiz bir servis uygulaması olan “ Hyundai Mobil Servis Uygulaması”, Android veya iOS işletim sistemine sahip akıllı cihazlara indirilebiliyor.

 “Hyundai Mobil Servis Uygulaması”, Android işletim sistemine sahip cihazlarda Google Play ve iOS işletim sistemine sahip cihazlarda da App Store üzerinden “Hyundai Mobil Servis” yazarak kolayca indirilerek kullanılabiliyor. 

Hyundai Mobil Servis Uygulamasının içeriğinde; Bayi Konumu, Bakım Tablosu, Araç Modelleri, Garanti, Kullanım Kılavuzu, Test Sürüşü, Çağrı Merkezi ve Servis Randevusu menüleri bulunuyor. Uygulama sayesinde Bayi Konumu ile Yetkili Satıcı ve Servis bilgilerine de rahatlıkla ulaşılabiliyor. 
Bakım Tablosu menüsünde de müşteri ve aracının periyodik bakım detaylarına erişmek mümkün. Uygulama, Hyundai modellerini, aracın ürün ve teknik özelliklerini ve ayrıca aksesuar bilgilerini gösteriyor. 

Garanti menüsü altında da Hyundai Garanti Politikası detaylı olarak anlatılıyor. Kullanım Kılavuzu içeriğindeyse Araç Kullanım Kılavuzu ve Uyarı Göstergeleri ile tanıtım videoları yer alıyor. 

Test Sürüşü menüsünde, test sürüşü formu doldurularak randevu alabilme imkanı sağlanırken ayrıca servis randevu formu doldurularak bayilerden de randevu alınabiliyor. Uygulama içindeki Çağrı Merkezi içeriğindeyse Hyundai Çağrı Merkezi ve Yol Yardım telefon numaraları ile direkt ulaşım imkanı Hyundai müşterilerine sağlanıyor. 

 Hyundai Mobil Servis Uygulaması ve kurulumu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyen Hyundai müşterileri www.hyundai.com.tr üzerindeki Mobil Servis sayfasına giriş yapabilir veya Hyundai Yetkili Servisleri’ni ziyaret edebilirler.