Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

GARANTI KAZANÇLI KASKO

Yenilikçi ürün ve hizmet yaklaşımıyla, müşterilerine her zaman en yüksek faydayı yaratma vizyonuyla hareket eden Garanti Bankası, şimdi de ...

Yenilikçi ürün ve hizmet yaklaşımıyla, müşterilerine her zaman en yüksek faydayı yaratma vizyonuyla hareket eden Garanti Bankası, şimdi de araç sahiplerine avantajlar sunan yeni ürünü Garanti Kazançlı Kasko ile müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor. 

Tamamen dijital olarak tasarlanan ve sadece Garanti’nin dijital kanallarından satışa sunulan Garanti Kazançlı Kasko ile müşteriler, kendi ihtiyaç ve isteklerine göre teminat ve diğer ek özelliklerini belirleyerek önemli fiyat avantajı sağlarken, kişiye özel bir kaskoya sahip olabiliyor. 

Garanti İnternet Şubesi üzerinden satışına başlanan Garanti Kazançlı Kasko’nun yakın dönemde garanti.com.tr ve Cep Şubesi üzerinden de satışa sunulması planlanıyor. 

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Onur Genç, “Garanti Bankası olarak her zaman, müşterimize en yüksek değeri yaratacak, hayatlarını kolaylaştıracak ve kazanç sağlayacak yenilikçi ürünler sunmaya odaklanıyoruz. 

Bu kapsamda, Garanti’nin teknolojik gücünün de bir yansıması olan ve kasko satın alma alışkanlıklarını tamamen değiştireceğine inandığımız Garanti Kazançlı Kasko ürünümüzü müşterilerimizin hizmetine sunduk. 

Tüm süreçlerinin tamamen internet üzerinden yürütülerek kolayca satın alınabilen Kazançlı Kasko’da, müşterilerimiz teminat başına fiyatları görebiliyor, ihtiyacı olmayan teminatlar için para harcamıyor. Aynı zamanda peşin hasarsızlık ve anlaşmalı servis indirimi gibi ek özelliklerden de yararlanıp ekstra indirim kazanıyor. 

Bu sayede kasko fiyatımız, aracın modeli ve sürücünün özelliklerine göre değişmekle beraber, 250 TL’ye kadar inebiliyor. Avantajlı fiyatlara ek olarak, ödemesini Garanti Bankası’na ait bonus özellikli kartlarla yapan müşterilerimiz, 31 Mayıs tarihine kadar %25 bonus kazanıyor. 

Bu yenilikçi ürünümüzle, ülkemizde yıllardır ‘pahalı’ algısıyla kaskosuz gezen ve sayıları 9 milyonu bulan otomobil ve kamyoneti, ihtiyaçları doğrultusunda çok avantajlı fiyatlarla teminat altına almayı hedefliyoruz.” dedi.