Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TEB ARVAL’DEN FİLO YÖNETİMİNDE YENİLİKÇİ DİJİTAL UYGULAMALAR

Filo yönetimine yepyeni bir bakış açısı ve yeni çözümler kazandıran TEB Arval Smart Experience, Şubat 2015’ten itibaren müşterilerle buluşa...

Filo yönetimine yepyeni bir bakış açısı ve yeni çözümler kazandıran TEB Arval Smart Experience, Şubat 2015’ten itibaren müşterilerle buluşacak. 

TEB Arval Smart Experience, filo yöneticilerine araçların operasyonel durumlarını takip etme imkânı veren uygulamalar ve platformlar sunarken, sürücüler de yaratıcı bir oyunla araç kullanım performanslarını yarıştırabilecekler. 

Araçlara dair kullanım alışkanlıkları ve bakış açıları sürekli değişirken, sürücülerin de iletişim unsurlarına yönelik talepleri aynı oranda artıyor. Operasyonel kiralama alanında önemli oyunculardan biri olan TEB Arval, bu yeni kurumsal ihtiyaçlara teknolojik çözümlerle karşılık veriyor. 

TEB Arval Smart Experience filo yöneticileri ile sürücüler arasındaki ilişkiyi kolaylaştıracak yenilikçi uygulamalar, sosyal ağlar ve iletişim araçları sunuyor. Filo yöneticisine özel web sitesi: TEB Arval Connect Kolay kullanımlı bir web sitesi olan TEB Arval Connect ile filo yöneticileri ihtiyaç duydukları tüm bilgilere anında erişebiliyorlar. 

Araç filolarına dair operasyonel bilgileri ve otomotiv dünyasına dair en son haberleri içeren web sitesi, farklı marka ve modellere ait araçlara ilişkin ayrıntılı videolar, araç teslimatına ilişkin ayrıntılı bilgiler, sürücülerin işlerini kolaylaştıracak belge ve iletişim kitlerini içerisinde barındırıyor. Platformdan TEB Arval’in bir başka uygulaması olan TEB Arval Fleet View’a da erişim sağlanabiliyor. 

Filo takibini kolaylaştıran platform: TEB Arval Fleet View Filo yöneticilerine, filolarının en güncel operasyonel durumlarını anlık olarak takip etme imkânı sunan kullanımı kolay ve görselliği yüksek TEB Arval Fleet View platformu, , harcamalar, egzoz emisyon miktarları, kontrat süresi ve KM kullanım oranları gibi performans göstergelerini ayrıntılı bir şekilde gözler önüne seriyor. 

Filo yöneticileri, filolarının araç modeli, markalar ve yakıt tiplerine göre dağılımlarını, filo harcamalarını, kilometre ve filolarının çevrede bıraktıkları CO2 salım oranlarını grafikler eşliğinde görebiliyorlar. 

Önemli evraklar hep cepte: TEB Arval Mobile + TEB Arval Smart Experience’ın mobil ayağı olan TEB Arval Mobile + uygulaması, ruhsat, ehliyet ve faydalanılan hizmetler gibi tüm önemli bilgilere her an ve her yerden erişim sağlıyor. 

“Aracım” bölümünden sözleşme dahilindeki hizmetler, servis noktalarının coğrafi konumları ve en yakın anlaşmalı servis noktaları gibi bilgilere ulaşabilen sürücüler, “Sanal Cüzdanım” işlevini kullanarak araç ruhsatı, ehliyet ve zorunlu trafik sigortası gibi önemli belgelerin dijital kopyalarını güvenli bir şekilde saklayabiliyor. Sürücüler ayrıca uygulama içerisindeki doğrudan hat üzerinden TEB Arval Sürücü hizmetlerine bağlanıp randevu alabiliyor. 

 Sürüş alışkanlıklarını geliştiren, TEB Arval Drive Challenge TEB Arval, güvenli ve ekonomik sürüş alışkanlıklarını geliştirme yöntemlerini TEB Arval Drive Challenge oyunuyla çok daha eğlenceli bir hale getiriyor. 

Sürücülere sürüş tekniklerini eğlenceli bir şekilde test etmelerine imkân veren ve sürüşlerini daha düşük maliyetli, daha çevre dostu ve daha güvenli bir şekilde yapmalarını sağlayan TEB Arval Drive Challenge oyunu, App Store ve Google Play’den ücretsiz olarak indirilebiliyor. 

Tüm sürücülere açık olan oyun, sürücünün aracı çalıştırmadan önce uygulamayı açmasıyla başlıyor ve aracın nihai durağına vardığında son buluyor. 

Oyun ivmelenme, hız limitlerine sadakat ve fren kullanımı kriterleri üzerinden sürücünün performansını puanlıyor. Toplanan puanlar sürücülere, sürüş ustalığını simgeleyen rozetler ve ödüller kazandırıyor. Oyunda elde edilen başarı Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar üzerinden paylaşılabiliyor. TEB Arval müşterilerine dijital dünyanın kapılarını açıyor! 

TEB Arval Smart Experience altında yer alan uygulamaların üçü olan TEB Arval Mobile+, TEB Arval Connect ve TEB Arval Drive Challenge Türkiye’de Şubat 2015’ten itibaren, TEB Arval Fleet View ise daha ileri bir tarihte kullanıma sunulacak.

Hiç yorum yok