Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

HONDA ŞİMDİ AL NİSAN 2014 TE ÖDE KAMPANYASI

Aralık ayı boyunca benzinli ve LPG'li HONDA Civic Sedan'lar, 47.900 TL'den başlayan fiyatlar, 815 TL taksit ve "Şimdi a...

Aralık ayı boyunca benzinli ve LPG'li HONDA Civic Sedan'lar, 47.900 TL'den başlayan fiyatlar, 815 TL taksit ve "Şimdi al Nisan 2014'te öde" fırsatıyla Honda Yetkili Satıcıları'nda

Üstelik 2.250 TL değerindeki 7" dokunmatik multimedya ekran hediyesi de yanında Kampanya geçerlilik süresi 31 Aralık 2013'e kadar olup stoklarla sınırlıdır. 

Satın alma işlemini Honda Finans aracılığı ile gerçekleştirecek müşterilere 17.900 TL peşinat 30.000 TL kredi tutarı dahilinde tavsiye edilen perakende satış fiyatı kapsamında 48 ay vade için aylık ödenecek eşit taksit tutarı 815 TL olup, bu fiyat Honda marka Civic sedan tipi 1.6 Dream Düz Vites model için geçerlidir. 

 "HONDA Şimdi al Nisan 2014'te öde" kampanyası için aylık ödenecek taksit tutarları farklı olup, detaylara Honda Yetkili Satıcıları aracılığı ile ulaşabilirsiniz. 

Kredi uygulaması anlaşmalı finans kuruluşları tarafından sağlanmaktadır. Kredi kuruluşlarının kredi başvurusunu reddetmeleri ve kredi kullandırmamalarından Honda Finans ve Honda Türkiye A.Ş. sorumlu değildir. 

Civic Sedan Eco LPG'li modelinde BRC marka LPG kiti kullanılmakta ve işlem Honda Yetkili Satıcıları tarafından yapılmaktadır. 7'' dokunmatik multimedia ekran sadece Civic Sedan Elegance Smart modelinde bulunmaktadır. 

Kampanya hakkındaki detaylara HONDA yetkili satıcıları ve HONDA web sitesi aracılığı ile ulaşabilirsiniz

Hiç yorum yok