Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOYOTA MÜŞTERİLERİ İÇİN CAZİP MART SERVİS KAMPANYASI BAŞLADI

31 Mart tarihine kadar Toyota Plazaları ziyaret eden tüm Toyota sahipleri cazip servis fırsatlarından yararlanacaklar.  Toyota Plazal...

31 Mart tarihine kadar Toyota Plazaları ziyaret eden tüm Toyota sahipleri cazip servis fırsatlarından yararlanacaklar. 

Toyota Plazalarda tüm Toyota modellerine ücretsiz check up* yapılırken, 250 TL’yi geçen mekanik servis harcamalarında 10 taksit olanağı sağlanıyor. Toyota’nın büyük avantaj ve fırsatlar ile dolu servis günleri kampanyası 31 Mart tarihine kadar sürecek. 

“Bütün fırsatları ayağınıza getiren“ kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey Toyota Plazalara uğramak olacak. Kampanya süresince tüm Toyota modellerine ücretsiz check up* yapılırken, periyodik bakım veya yağ değişimlerinde 1 litrelik Toyota Orijinal Motor Yağı ücretsiz olarak sunuluyor. 

Toyota’nın Mart ayında geçerli servis kampanyasında ayrıca 4 adet Goodyear veya Michelin lastik alanlara bir sonraki bakımda kullanılmak üzere 1 yıl boyunca geçerli 80 TL’lik indirim kuponu hediye ediliyor. 

 Axess, Maximum Kart ve Card Finans kredi kartı sahibi Toyota kullanıcıları, KDV dahil 250 TL’yi geçen mekanik servis harcamalarında çok özel peşin fiyatına 10 taksit olanağından da yararlanabilecekler. 

(*)Check-up, fren, direksiyon sistemi, amortisör, aks körükleri, devirdaim, akü, V kayışı, kabin hava filtresi, aydınlatma ve sinyal sistemi, soğutma suyu ve silecek performansı kontrollerini içermektedir.