Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOYOTA MODELLERİ EYLÜL AYI FİYATLARIYLA TOYOTA PLAZALARDA

Toyota Ekim ayında da fiyat avantajları ile dolu kampanyasını sürdürüyor.    Toyota, Yaris, Yaris Hybrid, Auris 1.33lt ve Corolla 1.33 l...

Toyota Ekim ayında da fiyat avantajları ile dolu kampanyasını sürdürüyor. 
 
Toyota, Yaris, Yaris Hybrid, Auris 1.33lt ve Corolla 1.33 lt modellerine geçtiğimiz ay yürürlüğe giren 3 puanlık ÖTV artışını yansıtmadan Eylül ayı fiyatlarıyla satışlarına devam ediyor. 

Corolla 1.4 dizel modellerinde ekstra 2 bin TL indirim sunulurken, diğer bir çok Toyota modeline de artışlar tam olarak yansıtılmadı. Ekim ayında Toyota Finans kolaylıkları kapsamında 0,97’den başlayan faiz oranları ve 60 aya kadar vade sunuluyor. 

Kalite ve prestij sunan Toyota modellerine avantajlı fiyatlar ile sahip olmak için Toyota Finans Ekim ayı kampanyası cazip imkanlar sunuyor. Yaris, Yaris Hybrid, Auris 1.33 lt ve Corolla 1.33 lt modellerinde 3 puanlık ÖTV artışını yansıtmayarak Eylül ayı fiyatlarını koruyan Toyota, diğer modellerine ise gelen bu artışın tamamını yansıtmadı. 

Ekim kampanyasında Yaris 3 bin 450 TL’ye, Auris 4 bin 600 TL’ye, Corolla 3 bin 400 TL’ye ve Verso da 3 bin 700 TL’ye varan indirimler ile Toyota Plazalarda. Üstelik Toyota Finans’ın kişiye özel esnek ödeme kolaylıkları ve ödemeye 2013 yılında başlayabileceğiniz 60 aya kadar uzanan vade seçenekleriyle. 

ÖTV artışından etkilenmeyen kent yollarının vazgeçilmez otomobili Yaris 3 bin 450 TL’ye varan indirim ve 29 bin 900 TL’lik başlangıç fiyatıyla dikkat çekerken, çevreci ve üstün şehiriçi yakıt tasarrufu sunan hibrit teknolojisine sahip Yaris Hybrid 48 bin 750 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. 

Toyota’nın gözde hatchback modeli Auris 37 bin 900 TL ve dünyanın en çok tercih edilen otomobili Corolla 39 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Toyota’nın Ekim kampanyasında Yeni Yaris 6 bin TL peşin 600 TL taksit, Auris 7 bin TL peşin 700 TL taksit ve Corolla 8 bin TL peşin 800 TL taksitle Ekim kampanyasındaki yerini alıyor. 

Hilux’ta 0 Faiz Kampanyası da devam ediyor Ticaret hayatına binek otomobili konforu katarken kalite, dayanıklılık ve güvenilirlik özelliklerinden taviz vermeyen Toyota Hilux 3.0 4x4 Elegant modeli Ekim kampanyasında 6 bin TL indirimli veya 50 bin TL 20 ay vade için 0 faiz fırsatıyla Toyota Plazalarda. 

Hilux 2.5 lt. 4x2 Adventure ve 2.5 lt. 4x4 versiyonları için 25 bin TL’lik krediyi 20 ay vadeyle kullanmak isteyenler de yine “0” faiz imkanından yararlanabilecekler. Toyota Finans Toyota sahibi yapıyor 

Toyota Finans ayrıcalıkları ile Toyota farkını yaşamak isteyenler için, yüzde 0,97’den başlayan faiz oranlarıyla 60 aya varan vade ve balon ödeme gibi birçok avantaj sunuluyor. 3 ay ek süreli “vadeli takas” hizmeti ile markası ne olursa olsun otomobillerini takas yapmak isteyen müşteriler de açık oto pazarlarında yorulmuyor ve ilanlarla uğraşmalarına gerek kalmıyor. 

Toyota Finans kampanyasından yararlanmak için Türkiye’ye yayılmış Toyota Plazalar sizlere en iyi hizmeti vermek için bekliyor.