Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SKODA DA ÖTV ZAMMI YOK 9 BİN 150 TLYE VARAN TAKAS AVANTAJI VAR

Skoda, 3 puanlık ÖTV artışını Ekim ayında da fiyatlarına yansıtmazken, tüm modellerinde 9 bin 150 TL'ye varan takas indirim avantajları...

Skoda, 3 puanlık ÖTV artışını Ekim ayında da fiyatlarına yansıtmazken, tüm modellerinde 9 bin 150 TL'ye varan takas indirim avantajları sunuyor. 

Bunun yanısıra Yeti ve Superb modellerinde Skoda müşterilerine kaçırılmayacak sürpriz hediyeler sunuyor. 

Superb Elegance 1,6 TDI araçlar için 4.000 TL değerinde elektrikli sunroof, Bolero Radyo, Isıtmalı Ön ve Arka koltuklar ve Trifid tipi alaşım jantları içeren Prestij Paketine sahip olmak için sadece 500 TL fark yeterli oluyor. 

Skoda, Ekim ayında da kaçırılmayacak fırsatlar sunmaya devam ediyor. Yüzde 3’lük ÖTV artışını Ekim ayında da fiyatlarına yansıtmama kararı alan Skoda, bununla birlikte yüksek teknolojili motorlara ve zengin donanımlara sahip modellerini 9 bin 150 TL’ye varan özel takas indirimleriyle satışa sunuyor. 

Ekim ayında, tüm Skoda yetkili satıcılarında geçerli kampanya çerçevesinde ÖTV farksız kampanyalı fiyatı 29 bin TL’den başlayan markanın popüler modeli Fabia’nın tüm versiyonları, 950 TL’ye ulaşan takas indirimleriyle satılıyor. 

Geniş bagaj hacmi, pratik kullanım özellikleriyle tam bir aile otomobili olan Roomster ise, 32 bin TL’den başlayan ve ÖTV farkı yansıtılmamış fiyatlarla sunuluyor. Roomster’a bu fiyatlar üzerinden Ekim ayı boyunca 1.100 TL’ye varan takas indirimi de uygulanıyor. 

Skoda ailesinin konfor, düşük tüketimli motor seçenekleri ve geniş bagaj hacmini bir arada sunan popüler modeli Octavia ise, ÖTV farksız 40 bin 700 TL’den başlayan fiyatlara satılmaya devam ediliyor. Bu modelde Ekim ayına özel 2 bin 200 TL’ye varan takas indirimleri de, Octavia’yı cazip hale getiriyor. 

Yakıt tüketimi düşük 1.6 lt dizel motorlu Greenline seçeneğiyle sınıfında fark yaratan Skoda’nın SUV modeli Yeti de, Ekim ayı avantajlarından yararlanıyor. 4x2 ve 4x4 seçenekleri bulunan Yeti, bir yandan Ekim ayında 45 bin TL’den başlayan fiyatlarla sunulurken, diğer yandan 6 bin 100 TL’ye varan takas indirimleriyle satılıyor. 

Bu avantajlar ek olarak Yeti’nin çarpıcı metalik renkleri için herhangi bir fark alınmıyor. Geniş ve konforlu iç mekanı, kendisine özgü iki farklı şekilde açılabilen bagaj kapağı, düşük yakıt tüketimi sunan motor seçenekleriyle prestij simgesi olan Superb’de de avantajlar sürüyor. 

ÖTV farkının yansıtılmadığı 54 bin 500 TL’den başlayan fiyatlara sahip Superb’de, 4 bin TL ile 9 bin 150 TL arasında değişen takas indirimleri de Ekim ayında Skoda’nın sunduğu fırsatlar arasında. Bununla birlikte konfor ve yakıt ekonomisini kusursuz birlikteliğini simgeleyen Superb Elegance 1,6 TDI araçlar için çok özel bir avantaj Ekim ayında müşterilere sunuluyor. 

4.000 TL değerinde elektrikli sunroof, Bolero Radyo, Isıtmalı Ön ve Arka koltuklar ve Trifid tipi alaşım jantları içeren Prestij Paketi için sadece 500 TL fark talep ediliyor.