Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

ŠKODA`DA AĞUSTOS AYINDA DA ÖZEL TAKAS İNDİRİMİ AVANTAJLARI SÜRÜYOR

Skoda'nın Ağustos ayında da çok özel takas indirimleri sunduğu kampanyası sürüyor. Kampanya çerçevesinde Skoda modellerinde 9.400 TL...

Skoda'nın Ağustos ayında da çok özel takas indirimleri sunduğu kampanyası sürüyor. Kampanya çerçevesinde Skoda modellerinde 9.400 TL'ye varan indirim avantajları sunuluyor. Skoda, Ağustos ayında tatile yeni bir otomobille çıkmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Skoda'nın Ağustos ayına özel takas indirimi kampanyasıyla, yüksek teknolojili motorlara ve zengin donanımlara sahip tüm Skoda modellerini 2.000 ile 9.400 TL arasında değişen takas indirimleriyle satın almak mümkün olacak. 

Bu kapsamlı takas indirimi kampanyası sayesinde Skoda'nın popüler küçük modeli Fabia'ya, versiyonlara bağlı olarak 2.000 ile 2.800 TL arasında değişen indirimlerle sahip olmak mümkün. Markanın en popüler modeli olan, geniş bagaj hacmi ve düşük yakıt tüketimi sunan, motor seçenekleriyle büyük beğeni toplayan Octavia ise, kampanya çerçevesinde Ağustos ayı boyunca 4.700 TL'ye varan takas indirimleriyle satılıyor. 

Geçtiğimiz aylarda yakıt cimrisi 1.6 lt dizel motorlu Greenline seçeneği de satışa sunulan ve büyük beğeni kazanan Skoda'nın SUV modeli Yeti de, Ağustos ayının getirdiği avantajlardan yararlanıyor. Yaz aylarının heyecanını Yeti ile yaşamak isteyenler için Ağustos boyunca 6.400 TL’ye varan takas indirimi fırsatları sunuluyor.

Skoda'nın aileleri hedefleyerek geliştirdiği ve geniş bagaj hacminin yanında pratikliğiyle de göz kamaştıran modeli Roomster ise, 2.100 ile 2.500 TL arasında değişen takas avantajlarıyla tatil yolculuğu yapmak isteyenlerin seçenekleri arasında yer alacak. 

 Prestijin simgesi ve konforlu yolculukların garantili adresi olarak nitelenen Superb de, bu kampanya kapsamında 9.400 TL’ye varan takas avantajlarıyla tutkunlarını Skoda showroomlarında bekliyor.