Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SSANGYONG KORANDO SPORTS 40 950 TLDEN BAŞLAYAN FİYAT İLE SATIŞA SUNULDU

Satışa sunulduğu ilk günden itibaren 4x2 AT de Türkiye lideri olan Korando Sports Gücü ve performansının yanı sıra geniş diz mesafesi ve i...

Satışa sunulduğu ilk günden itibaren 4x2 AT de Türkiye lideri olan Korando Sports Gücü ve performansının yanı sıra geniş diz mesafesi ve ikinci sıra 29 derece yatık koltuklarıyla konforda da iddialı. 

Korando Sports 4x2 MT 2.0 Turbo Dizel modeli anahtar teslimi 40.950 TL. 'den 4x2 AT ise 44.020 TL'den satılıyor. 

155 PS güce ve e-XDİ aktif dizel motora sahip Korando Sports gücün yanı sıra sürüş keyfi ve konforda da iddialı geliyor. Dört teker disk fren sistemi ve helezon yaylı amortisörlü süspansiyon sistemi sunan Korando Sports, geniş diz mesafesi özelliğini ikinci sıra 29 derece yatık koltuklarıyla ön plana çıkıyor. 

Led gösterge panelleri ilk bakışta okumayı sağlayacak şekilde tasarlanan Korando Sports'ta hands free konuşma imkanı sağlayan Bluetooth, yol bilgisayarı ve USB, AUX girişi standart olarak tüm versiyonlarda bulunuyor. 

 Sürüş esnasında en çok kullanılan devir olan 1.500, 2.800 devir Aralığında 360 nm torka sahip Korando Sports, başlangıç torku olan 190/1.000 Nm/rpm özelliği yokuş kalkışlarda çok yüksek bir performans sağlıyor. 

Araç Ssangyong'un diğer modellerinde varolan üç kat güçlendirilen çelikten imal edilmiş karkas tipi boydan boya monoblok şase sistemiyle sahibine birinci sınıf güvenlik hizmeti sunuyor. 

Arka kabin kapağı daha az enerji harcayarak açıp kapatmak için yaylı menteşeli sistemlerle geliştirildi. Korando Sports, Türkiye'de ilk etapta 4x2 Otomatik ve Manuel vites seçenekleriyle satışa sunuluyor. 

Şahsuvaroğlu Dış Ticaret Türkiye'de 26 ilde 29 satış ve 37 servis noktasında deneyimli ve eğitimli personeliyle hizmet vermekte olan Şahsuvaroğlu Dış Ticaret; 7 gün 24 saat yol yardım hizmeti ve %100 koşulsuz müşteri memnuniyeti sloganı ile 2007 yılından bu yana Ssangyong markasının Türkiye Distribütörlüğünü yapıyor. Trafikte ise 10 binden fazla Ssangyong model araç bulunuyor.milliyet