Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

AUDİ SANAL SHOWROOM AUDİ CİTY

İngiltere’nin başkenti Londra’nın en işlek bölgelerinden Picadilly Caddesi’nde açılan Audi City, geleneksel Showroom ile dijital Showroom’un...

İngiltere’nin başkenti Londra’nın en işlek bölgelerinden Picadilly Caddesi’nde açılan Audi City, geleneksel Showroom ile dijital Showroom’un birleşmesinden oluşuyor. 

Gerçek araçların yerine birebir araç boyutlarındaki ekranlarda, tüm Audi modellerinin sanal versiyonlarının sergilendiği Audi City’de, geleneksel Showroom’da olduğu gibi satış temsilcileri de bulunuyor. 

Yani, isteyenler, Audi dünyasının yüz milyonlarca versiyonu arasında oluşturdukları Audi modelini önce sanal dünyada görüp, daha sonra da satın alabiliyor. 

Sanal Test sürüşü de yapılıyor Audi City’i çevreleyen duvarlardaki dev ekranlarda, Audi modellerinin birebir ölçüdeki sanal görsellerini incelemek mümkün. Oluşturulan modellerin, başka modeller ile de karşılaştırılabildiği Audi City’de, istenildiğinde her konuda satış temsilcilerinden de yardım alınabiliyor. 

Ziyaretçiler, ayrıca oluşturdukları Audi’ler ile sanal test sürüşü de yapabiliyor. 3 yıl içinde 20 kentte daha açılacak Audi City’nin iki dünyayı birleştirdiğini söyleyen Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Peter Schwarzenbauer, “ Ziyaretçiler hem dijital ürün sergilemeyi, hem de yetkili satıcılar ile birebir iletişimi aynı anda elde edecek. 

Her Audi City, bir yetkili satıcı ile birlikte iş yapacak” diye konuştu.“Bu yeni mağaza konseptimiz, bizi müşterilerimiz ile daha da yakınlaştıracak. 

Hem kişiye göre hizmet vereceğiz, hem de müşterilerimiz ile daha yakın ilişki kurabileceğiz” diyen Schwarzenbauer, Audi City’lerin akşamları da kültürel ve sanatsal toplantılara ev sahipliği yapacağını söyledi. 

İlk Audi City’yi Londra’da açan Audi, 2015 yılına kadar, dünya genelindeki metropollerde 20 Audi City açmayı planlıyor.MİLLİYET