Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

PIRELLI'DEN AĞIR VASITA KULLANICILARINA NOVATECK KAPLAMA HEDİYE KUPONU

Daha uzun ömür ve düşük yakıt tüketimi özelliklerine sahip yeni 01 serisi ile ağır vasıta lastiklerindeki liderliğini sürdüren Pirelli, Nov...

Daha uzun ömür ve düşük yakıt tüketimi özelliklerine sahip yeni 01 serisi ile ağır vasıta lastiklerindeki liderliğini sürdüren Pirelli, Novateck kaplama işbirliğiyle ağır vasıta kullanıcılarına lastikleri için üstün kaplama ve daha uzun ömür garantisi sunuyor. 

Aralık 2012 tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında Pirelli'den ağır vasıta lastik alanlar Novateck yetkili kaplamacılarında geçerli olmak üzere 30, 50 ve 60 TL'lik indirim kuponu hediyesi kazanıyor. 

 Pirelli’nin lastiğin her ömründe yüksek kalite ve performansı garanti eden Lastik Ömür Döngüsü Yönetim Sistemi, karkasın kaplanabilirliğini maksimize etmek amacı ile çalışmalarını sürdürüyor. 

Uluslararası, Bölgesel ve Yol Dışı kullanım koşullarında hizmet veren kullanıcıların ihtiyaçlarına en uygun ürün yelpazesine sahip Novateck ile cevap verecek olan Pirelli, 19,5 inch ve 22.5 inch ölçülü ağır vasıta lastiklerinden alan filolara Novateck indirim kuponu hediye ediyor. 

Her türlü kullanım şartı için geliştirilmiş geniş ürün yelpazesine sahip Novateck sırt kaplama ürünleri sayesinde lastikler orjinal desenleri ile kaplama şansı buluyor. Pirelli üstün teknoloji ile geliştirilen, düşük yakıt tüketimi, daha uzun ömür ve çevreci özellikleriyle öne çıkan ve Türkiye’de üretilen yeni 01 Serisi lastikleri de bu kampanya kapsamında tüketicisiyle buluşuyor. 

Aralık 2012 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan yararlanarak yeni ağır vasıta lastiği alanlar aynı zamanda lastiklerinin ikinci ve üçüncü ömür maliyetlerini de düşürmüş oluyor. Pirelli, kampanya kapsamında her bir ağır vasıta lastiği için lastiğin satış bedeline bağlı olarak Novateck’te geçerli 30, 50 ve 60 TL’lik kaplama indirim kuponu hediye ediyor.