Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENİ CİTROËN BERLİNGO TÜRKİYEDE SATIŞA SUNULDU

Yeni Citroën Berlingo; sürücülere daha geniş bir iç mekan sunarken, marka kimliğiyle uyumlu ön tasarım ile daha kaslı bir ızgaraya ve LED gü...

Yeni Citroën Berlingo; sürücülere daha geniş bir iç mekan sunarken, marka kimliğiyle uyumlu ön tasarım ile daha kaslı bir ızgaraya ve LED gündüz sürüş farlarına sahip.

Yeni Berlingo; binek kullanıcısına hitap eden Vizon Gri ve Ada Mavisi olmak üzere iki yeni renk seçeneği sunuyor.

Arkadaki tüm yolculara yeterli ışık, aydınlatma, havalandırma ve münferit eşya koyma alanları sağlayan cam tavanlı ve parfüm sistemli Modutop paketi ve orta konsol modüler eşya koyma gözüyle hem ferah hem pratik. Müzik sistemine entegre bluetooth ve yine çift bölgeli otomatik klima ile tüm yolculuklar daha da konforlu Euro5 Normlu 115 bg’lik dizel motoru ile segmentinde ön plana çıkıyor.

Modelin siyah detaylarla farklılaştırılmış ön tampon, dış dikiz aynaları, yan koruma çıtaları ve arka bagaj çıtası ile son derece şık bir dış mekana sahip özel seri Selection versiyonu ile kullanıcılar, ESP ve yan yastıklardan oluşan Güvenlik paketine sahip olabilecekler.

Markanın ticari araçlardaki kalitesi ve teknolojisini yansıtan yenilenmiş Berlingo, ekstra konfor ve fonksiyonellik arayan müşterilerin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşturuldu. Yeni Berlingo, 17 Nisan 2012 tarihinde Türkiye’de satışa sunuluyor.

Türkiye distribütörlüğünü Bayraktar Holding’in yürüttüğü Citroën’in, Yeni Berlingo Panelvan 1.6 HDi modeli 29.600 TL fiyatıyla tüketici ile buluşurken, Yeni Berlingo Combi 1.6 HDi modeli de36.990 TL fiyatıyla satışa sunulacak.

Yeni Berlingo’lar, ticari araçta binek otomobil konforu yaşamak isteyenleri Citroën bayiilerinde bekliyor! MİLLİYET

Hiç yorum yok