Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

VOLKSWAGEN’DEN YIL SONU İÇİN KAÇIRILMAYACAK FIRSATLAR

Volkswagen Ticari Araç yıl sonu için özel bir kampanya gerçekleştiriyor. Transporter, Caravelle ve Crafter Minibüs modellerinde geçerli olac...

Volkswagen Ticari Araç yıl sonu için özel bir kampanya gerçekleştiriyor. Transporter, Caravelle ve Crafter Minibüs modellerinde geçerli olacak kampanyada yüzde 4’e varan indirimlerle, yüksek performanslı motor seçeneklerine çok daha uygun koşullarda sahip olma imkânı sunuluyor.

Volkswagen Ticari Araç’ın uygulamaya koyduğu indirim kampanyası kapsamında tüm Transporter ve Caravelle modellerine yüzde 0,89’a düşen faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile sahip olmak mümkün. Yeni kampanya dahilinde Comfortline donanım seviyesindeki Caravelle’in 140PS’lik versiyonunda 2 bin 500.-TL’yi, 180PS’lik versiyonunda ise 2 bin 600.-TL’yi aşan indirimler mevcut.

Caravelle Comfortline’da hem uzaktan kumanda, hem de ön panel üzerinden açılıp kapatılabilen elektrik kumandalı otomatik sağ kayar kapı, ön ve arka park mesafe sensörü, sürücü ve yolcu bölümünde klimatronik klima ve alüminyüm jant standart olarak sunuluyor.

Kampanyada Transporter City Van 140PS’lik modeli de cazip indirimlerle alınabiliyor. Kampanyalı anahtar teslim fiyatında 2 bin TL indirimle alınabilen Transporter City Van, iç kısımda yeni dizayn gösterge paneli, direksiyondan kumandalı üç kollu deri kaplı direksiyon simidi, yeni CD ve MP3 çalarlı radyo, hız sabitleyici, klimatik klima, yeni koltuk döşemeleri ile kullanıcısına çok daha konfor sunuyor.

Doğuş Otomotiv – VW Binek Araç, Polo ve Golf modellerinde yüzde 4’e varan indirimlerin yanısıra, euro ile satılan modellerinde de sabit kur avantajı sunuyor.

VW Binek Araç 31 Aralık tarihine kadar devam edecek kampanya süresince Golf ve Polo modellerinin fiyatlarında yüzde 4’e varan indirimler uyguluyor. Kampanya kapsamında manuel şanzımanlı Golf 1.6lt 102hp Trendline 36 bin 700.-TL’den, Polo 1,4lt 85hp Comfortline 30 bin 800.-TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatlarıyla sunuluyor.

Euro da sabit
Fiyatları Euro bazında açıklanan Tiguan, Scirocco ve CC modellerinde ise kampanya dönemince Euro/TL kuru sabit tutularak 1,89-TL olarak uygulanıyor.

Kredili alımlarda da avantaj devam ediyor
Kampanya kapsamında Volkswagen Finans faizlerinde de avantaj var. vdf ile işbirliğinde, Türk Lirası’na 60 aya kadar %0,89 olarak verilen faiz oranı, Volkswagen Kasko , Fulllife, FullKoruma gibi ürünlerden tercih edecekleri ikisiyle birlikte alanlar için %0,79 olarak veriliyor. Döviz ile satılan modellerde ise 48 aya kadar %0,48 ; 60 ay ise %0,58 olan faiz oranı, yine seçilecek iki sigorta ürünüyle birlikte kredi kullananlar için 48 aya kadar %0,45 ; 60 ay ise %0,55 olarak sunuluyor.

Hiç yorum yok