Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SKODA FABİA ALANLARA 2 YIL BAKIM BEDAVA

Yenilenen yüzüyle otomobil tutkunlarının büyük beğenisini kazanan Skoda Fabia alanlar 2 yıl boyunca tüm periyodik bakımlar için ücret ödemey...

Yenilenen yüzüyle otomobil tutkunlarının büyük beğenisini kazanan Skoda Fabia alanlar 2 yıl boyunca tüm periyodik bakımlar için ücret ödemeyecekler. Konfor, kalite, sürüş rahatlığı ve teknolojisiyle segmentinde fark yaratan Fabia’nın bu özel kampanyası ile daha geniş kitlelerin “Skoda Ayrıcalığını” yaşaması hedefleniyor.

Kampanya kapsamındaki 24 bin 990 TL’lik başlangıç fiyatıyla Skoda Showroom’larda yeni sahiplerini bekleyen Fabia’nın 1.2 70 HP’lik Ambiente modeli 60 aya kadar uzanan vade seçeneği ve sabitlenen 0.79 faiz oranıyla satışa sunuluyor. Aralık ayı boyunca sürecek Fabia kampanyası stoklarla sınırlı.

Yüce Auto’nun distribütörlüğünü yürüttüğü Skoda’nın, tüm Türkiye’ye yayılan satış ve servis noktalarında geçerli olacak bu kampanya Fabia’nın müşteri memnuniyetine verdiği öneminin bir göstergesi. 115 yılı aşan tecrübesi ve dayanıklı, üstün kullanım ve güvenlik donanımlarına sahip modelleri ile özel bir müşteri portföyüne sahip olan Skoda ve Türkiyedeki 55 yıllık Yüce Gurubu’nun güvencesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile tutkuya dönüşecek Fabia mutluluğunu yaşamak için Türkiye’ye yayılmış yetkili satıcılarında sizleri bekliyor.

Hiç yorum yok