Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOYOTA FİNANS SİSTEMİNİ HİZMETE SOKTU

Toyota, Akbank, TEB Cetelem ve Hedef Filo Hizmetleri işbirliği ile her müşterisi için finansal çözümler sunacağı “Toyota Finans Sistemi”ni ...

Toyota, Akbank, TEB Cetelem ve Hedef Filo Hizmetleri işbirliği ile her müşterisi için finansal çözümler sunacağı “Toyota Finans Sistemi”ni hayata geçiriyor. Kişiye özel finansal çözümler sunan Toyota Finans Sistemi ile “Herkesin Toyota Sahibi” olması hedeflenirken, müşteri odaklı bu finansal çözümle bütün işlemler tek merkez olarak sadece Toyota Plazalardan kısa sürede gerçekleştirilecek.

Esnek ödeme, düşük faiz oranları, ödeme erteleme ve alternatif taksit gibi pek çok hizmeti müşterilerin ihtiyacına göre şekillendiren “Toyota Finans Sistemi” ile Toyota sahibi olmak artık çok kolaylaşacak.

Esnek finansal koşulları müşterilerine sunarak kişisel taleplere göre şekillenen “Toyota Finans Sistemi” birçok yeniliği de beraberinde getiriyor.

Toyota Plazalarda tek merkezden ve yaklaşık 30 dakika sürecek kredi işlemleri sonrasında müşteriler isterse dönemsel esnek ödeme veya kişiye özel aylık ödeme seçeneklerinden faydalanabiliyor.

Günün şartlarına uygun rekabetçi faiz oranları sunan “Toyota Finans Sistemi” birçok önemli avantajı bir arada sunuyor. Bunlardan biri de Balon Ödeme.

Aylık taksit tutarlarını yüksek bulanlar için sunulan Balon Ödeme seçeneğinde, müşteri küçük tutarlı aylık taksitler halinde ödeme yaparak Toyota sahibi olma fırsatını yakalıyor.

Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO’su Ali Haydar Bozkurt, Toyota felsefesinin müşteri odaklı yaklaşım olduğunun altını çizerek “Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına en uygun çözümleri üretmek için yeni bir finansal yapılanma içine girdik.

2014 yılında 50 bin adet satış hedefimizi gerçekleştirmek üzere müşterilerimize sunmuş olduğumuz “Toyota Finans Sisteminde” güçlü çözüm ortaklarımız Akbank, TEB Cetelem ve Hedef Filo Hizmetleri. “Toyota Finans Sistemi” tek merkez olarak Toyota Plazalardan hızlı bir şekilde işleyecek.

Bu sistem tüketici yararına büyük avantajları beraberinde getirirken uygulama kolaylığı ile de farklı olacak. Amacımız herkesin Toyota farklılığını yaşaması. Toyota Finans Sistemi ile en düşük gelire sahip kişiler de Toyota sahibi olacak.” dedi.

Araç kiralamada Toyota farkı yaşanacak

Birçok önemli avantajı bir arada sunan “Toyota Finans Sistemi”nin bir diğer avantajı da “Toyota Kiralama” uygulaması. Tüm Türkiye’ye yayılan Toyota Plazalar müşterilerine satın alma opsiyonunun yanı sıra araç kiralama hizmetini de sunmaya başladı.

Araçlarının Toyota olmasını isteyen kurumlar artık Toyota Plazalara gelerek araç sayısına bakılmaksızın yüksek adetli filo indirimden yararlanarak araç kiralayabilecek.

Bu şekilde kiralanmış araçlar Toyota’nın Türkiye sathına yayılmış geniş bayi ağı tarafından sunulan servis ve orijinal yedek parça hizmetlerinden yararlanabilecek.

Temmuz’da çok özel lansman avantajları

Temmuz ayı boyunca Toyota Plazalara gelenler 6 bin TL’ye varan indirimlerle sunulan Toyota modellerini aylık yüzde 0,79 faiz oranıyla dosya masrafı olmaksızın satın alabilecek.

Müşteri aylık 50 TL fark ile otomatik vites, aylık 100 TL fark ile dizel versiyon, aylık 50-100 TL fark ile bir üst versiyon tercihi yapabilecek.Haber7

Hiç yorum yok