Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MG HS’e Yükselmek için Mayıs Ayına Özel Rakipsiz Fiyatlar!

Türkiye’nin 2023 yılında en hızlı büyüyen otomobil markası ödülünü alan MG, mayıs ayına özel rekabetçi fiyatlarını ve çok avantajlı satış de...

Türkiye’nin 2023 yılında en hızlı büyüyen otomobil markası ödülünü alan MG, mayıs ayına özel rekabetçi fiyatlarını ve çok avantajlı satış desteklerini açıkladı. 
 

Mayıs ayında Euro NCAP’ten 5 yıldızlı güvenliği ve sınıfının üstünde boyutları ile ön plana çıkan MG HS’e yükselmek 1 milyon 399 bin TL’den başlayan takas indirimli fiyatları ile artık mümkün. 


 
Üstelik mayıs ayına özel MG’nin, zengin donanımlı, C-SUV segmentinin iddialı modeli HS benzinli için çok cazip 150 bin TL’lik takas desteği ve yüzde 1,99 faizli kredi fırsatı birlikte sunuluyor. 
 
Türkiye’de Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilen İngiliz orijinli otomobil markası MG, mayıs ayında HS modelinde sunduğu birbirinden avantajlı kredi ve takas desteği seçenekleri ile müşterilerini HS modeline yükseltmek konusunda çok kararlı. 
 
Özgün tasarımı, yüksek donanımı ve sınıfının üzerinde boyutlarıyla konfordan çok daha fazlasını sunan benzinli MG HS modeli; 1.399.000 TL’den başlayan takas indirimli fiyatları ile mayıs ayında yeni bir SUV sahibi olmak isteyen herkesin dikkatini çekiyor. 
 
MG HS modeli için mayıs ayında 150 bin TL’lik takas desteği ve 150 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 1,99 faizli kredi desteği birlikte sunuluyor. 
 
Ek olarak MG, Yetkili Satıcıları’nda, ailesine yeni bir MG katmak isteyen sadık müşterilerine, vergi levhası bulunan iş yeri sahiplerine ve çeşitli meslek gruplarına da özel avantajlar, stoklarla sınırlı olarak mayıs ayına özel olarak sunuluyor.  
 
Yüksek donanım, üstün güvenlik ve güçlü motor seçeneği! 
MG’nin C-SUV segmentinde yer alan amiral gemisi modeli HS, Euro NCAP yıldızlı güvenlik özellikleri, sınıfının üstünde boyutları, dikkat çeken sessizlikteki kabini ve zengin donanımı ile sınıfında standartları yeniden belirliyor. 
 
MG HS benzinli modeli Türkiye’de standart 5 yıl-150.000 km’lik araç garantisi, güçlü satış ve servis ağı ile benzersiz bir satın alma süreci de sunuyor. MG HS, iddialı, güçlü ve dinamik tasarımıyla sınıfında fark yaratıyor. 
 
MG HS’in her iki donanım paketinde de standart olan 12,3 inçlik dijital gösterge paneli sürücüye ihtiyacı olan tüm bilgileri dinamik olarak sunarken, orta konsolda 10.1 inç boyutunda dokunmatik multimedya ekranı bulunuyor. 
 
Tüm donanım seviyelerinde standart sunulan donanımlar arasında MG Pilot sürüş destek teknolojisi, çift bölgeli tam otomatik klima, navigasyon, 6 hoparlör, gelişmiş Bluetooth bağlantısı, Apple Carplay ve Android Auto, anahtarsız giriş ve çalıştırma, uzaktan kumandalı merkezi kilit yer alıyor. 
 
MG HS’in “Comfort” donanım seviyesinde bulunan elektrikli ayarlanabilir sürücü koltuğu, ısıtmalı ve özel sportif ön koltuklar, dinamik kılavuzlu geri görüş kamerası gibi özelliklere ek olarak, 
 
MG HS’in “Luxury” donanım versiyonunda ise panoramik açılır cam tavan, özel tasarım Bader® marka deri-Alcantara koltuklar, elektrikli ayarlanabilir ön yolcu koltuğu, 64 renkli ambiyans aydınlatma, elektrikli bagaj kapağı, yükseklik ayarlı LED farlar ve 360° kamera gibi sınıf atlatan benzersiz donanımlar standart olarak sunuluyor.

Hiç yorum yok