Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Generali Sigorta, Elektrik Araç Kasko Ürününü Duyurdu

Sürdürülebilirlik ve değişen müşteri ihtiyaçlarına odaklanan Generali Sigorta, elektrikli araç sahipleri için özel bir kasko sigortası ürü...

Sürdürülebilirlik ve değişen müşteri ihtiyaçlarına odaklanan Generali Sigorta, elektrikli araç sahipleri için özel bir kasko sigortası ürünü piyasaya sürdüğünü duyurdu. 
 

Geleneksel kasko sigortalarının ana teminatlarını kapsayan bu yeni ürün, aynı zamanda elektrikli araçların özel risklerine karşı da koruma sağlıyor. 


 
Yeni kasko sigortası; çarpma, çarpışma, yangın, cam kırılması ve hırsızlık gibi standart kasko teminatlarını içerirken, elektrikli araçların özel ihtiyaçlarına yönelik ek teminatlar da sunuyor. 
 
Bu ek teminatlar arasında bataryanın hasarlanması, şarjın bitmesi durumunda mobil asistan hizmetlerinin sağlanması gibi özellikler bulunuyor. 
 
Generali Sigorta, elektrikli araçları kapsayan yeni ürünü ile sadece müşteri memnuniyetini artırmakla kalmayacak aynı zamanda sürdürülebilirlik hedefleri doğrultusunda katma değer üretecek. Generali Sigorta, elektrikli araç sahiplerinin ihtiyaçlarını ve memnuniyetini merkeze koyarak yeni hizmetini kullanıma sundu. 
 
Bu yeni kasko sigortası ürünü, elektrikli araç sahiplerine güvenilir bir koruma ve hizmet sunmayı amaçlayarak, geleceğin otomotiv endüstrisine yönelik bir adım olarak değerlendiriliyor Generali Sigorta, müşteri memnuniyeti süreçlerinde odağına koyarak sunduğu hizmetleri her daim geliştirmeyi hedeflemektedir.

Hiç yorum yok