Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Opel’in Avantajlı Kredi Teklifleri Temmuzda Devam Ediyor

Opel Türkiye, temmuz ayında hem binek hem de ticari araç modellerindeki özel teklifleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.    Marka, binek ve SU...

Opel Türkiye, temmuz ayında hem binek hem de ticari araç modellerindeki özel teklifleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. 
 

Marka, binek ve SUV modellerinde müşterilerine cazip avantajlar sağlarken, başarılı ticari araç modellerinde KOBİ’lere özel indirimler sunuyor. 
 


Opel, temmuz ayında yeni araç sahibi olmak isteyenleri Opel Showroom’larına bekliyor. Sahip olduğu üstün Alman teknolojisini en çağdaş tasarımlarla buluşturan Opel, temmuz ayında da binek ve ticari araç modellerinde uygun satın alma koşulları sağlıyor. 
 
Opel’in sürüş keyfiyle öne çıkan hatchback modeli Corsa, 100 bin TL için; 12 ay vade ve %1,99 faizli kredi imkânıyla 792.900 TL’den başlayan fiyatlarla tüketicilere sunuluyor. 
 
Opel Corsa’nın %100 elektrikli versiyonu Corsa Elektrik ise 100 bin TL için; 12 ay vade ve %1,99 faizli kredi seçeneğiyle ve 20.000 TL tutarında Eşarj kartı hediyesiyle beraber 1.205.900 TL’ye satın alınabiliyor. 
 
Markanın cesur ve yalın tasarım ögelerini taşıyan yeni Opel Astra, 1.106.900 TL’den başlayan fiyatlarla yeni sahiplerini bekliyor. 
 
Opel’in çok yönlü pratik özellikleriyle öne çıkan ve en çok tercih edilen SUV modellerinden biri olan Crossland, 1.044.900 TL’lik başlangıç fiyatıyla dikkatleri üzerine çekiyor. 
 
Markanın sıra dışı hatları, Opel Vizör’ü ve Pure Panel kokpitiyle ses getiren modeli Mokka, 1.268.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 
 
Ayrıca sağlık çalışanları, avukatlar, polisler, askerler, öğretmenler ve bu meslek gruplarının birinci derece yakınları, Opel Mokka’ya özel ek indirim fırsatlarıyla sahip olabiliyor. 
 
Opel Mokka’nın %100 elektrikli versiyonu Mokka Elektrik ise 20.000 TL tutarında Eşarj kartı hediyesiyle 1.468.900 TL’ye satın alınabiliyor. 
 
Opel’in üstün Alman teknolojilerini, modern tasarım dilini ve dijital kokpit özelliğini bir arada sunan SUV’daki amiral gemisi yeni Opel Grandland, 120 bin TL için; 12 ay vade ve %1,99 faizli kredi imkanı ile birlikte 80.000 TL takas desteği ve 3 yılın üzerine ek 2 yıl FlexCare uzatılmış garanti hediyesiyle 1.544.900 TL’den başlayan fiyatlarla showroom’larda yeni sahiplerini bekliyor. 
 
“İşi Almanlara Bırakın” sloganıyla ticaride hayatı kolaylaştıran ve işinin profesyonellerine pragmatik çözümler sunan Opel, binek otomobil konforunu ticari araç özellikleriyle birleştirerek KOBİ’lerin her ihtiyacına cevap vermeye devam ediyor. Opel, tüm ticari araç ürün ailesinde, temmuz ayına özel, KOBİ’lere sunduğu tekliflerle fark yaratıyor. 
 
Binek otomobil konforunu ticari araç özellikleriyle birleştiren Combo Life’a, 821.900 TL’den; çok yönlü kasası ve yüksek taşıma kapasitesiyle öne çıkan Combo Cargo’ya ise 632.900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor. 
 
Yüksek taşıma kapasitesi ve akıllı teknolojileriyle ticarette işleri kolaylaştıran Vivaro Cargo, 895.900 TL’den; Vivaro City Van ise 1.041.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 
 
Ergonomik tasarımı, yenilikçi teknolojileri, üstün Alman mühendisliği ve iyi düşünülmüş detaylarıyla yeni Zafira Life, 1.462.900 TL’den başlayan fiyatıyla yeni sahiplerini bekliyor. 
 
Opel, temmuz ayının kampanya olanaklarına ek olarak; birbirinden farklı ödeme çözümlerini de beraberinde sunuyor. Geniş ticari ürün gamı ve üstün Alman teknolojisini en çağdaş tasarımlarla buluşturduğu yeni binek modelleriyle Opel, temmuz ayında müşterilerini showroom’larına davet ediyor. 
 
Ayrıca Opel modellerini online olarak keşfetmek isteyenler, yenilenen Opel Türkiye web sitesi üzerinden tüm detaylara erişebiliyor.

Hiç yorum yok