Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Stellantis Türkiye Markaları,Yapı Kredi ile Taşıt Kredilerinde Tamamen Dijitale Geçiyor

Peugeot, Citroën, DS ve Opel Müşterileri İçin Yapı Kredi’den Taşıt Kredisi Almak Hem Hızlı Hem de Avantajlı!    Stellantis Grup çatısı altı...

Peugeot, Citroën, DS ve Opel Müşterileri İçin Yapı Kredi’den Taşıt Kredisi Almak Hem Hızlı Hem de Avantajlı! 


 
Stellantis Grup çatısı altında Peugeot, Citroën, DS ve Opel olmak üzere dört ikonik markanın Türkiye’deki satış, pazarlama, parça ve servisler faaliyetlerini yürüten otomobil üreticisi ve mobilite sağlayıcısı Stellantis Türkiye, satın alma sürecinde de müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. 


 
Bu kapsamda Türkiye’nin sınırları kaldıran bankası Yapı Kredi ile gerçekleştirilen iş birliği sayesinde Stellantis Türkiye markaları için taşıt kredilerinde tamamen dijital bir dönem başlıyor. 
 
Stellantis Türkiye markalarının müşterilerine sunduğu Finansal Çözümlerden Sorumlu Genel Müdürü Uğur Balçık, “Yapı Kredi ile yaptığımız iş birliği ile dijitalleşmenin getirdiği fırsatlarla mobil onay başta olmak üzere çeşitli olanaklarla zahmetsiz,
 
formalitesiz ve hızlı bir şekilde kredi süreçlerini tamamlayacağız” dedi. 
 
Stellantis Türkiye, satın alma sürecinde de müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Bu kapsamda Stellantis Türkiye, Yapı Kredi ile iş birliğine giderek, taşıt kredilerinde tamamen dijital döneme başlıyor. 
 
Finansman arayışında olan müşterileri destekleyecek bu iş birliğiyle, sektörde diğer rakiplerinden farklılaşan süreçlerle, avantajlı ve hızlı taşıt kredisi imkânı sunuluyor. 
 
Konu hakkında açıklamalarda bulunan Stellantis Türkiye markalarının müşterilerine sunduğu Finansal Çözümlerden Sorumlu Genel Müdürü Uğur Balçık; ''Müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına, değişen beklentilerine uygun ve yenilikçi ürünler geliştirerek hayal ettikleri araçlara, ihtiyaçlarına en uygun finansman çözümleri ile yetkili satıcı konforunda ulaşmasını hedefliyoruz. 
 
Yapı Kredi ile yaptığımız iş birliği ile dijitalleşmenin getirdiği fırsatlarla mobil onay başta olmak üzere çeşitli olanaklarla zahmetsiz, formalitesiz ve hızlı bir şekilde kredi süreçlerini tamamlayacağız” dedi.  
 

Taşıt kredilerinde devrim: Mobil onay!  

Taşıt kredilerinde öncü ve lider banka olduklarını ifade eden Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen de, “Türkiye’nin sınırları kaldıran bankası Yapı Kredi olarak, Stellantis Türkiye markaları için yaptığımız iş birliği nedeniyle heyecanlıyız. 
 
Bankacılık ve otomotiv sektörünün iki önemli oyuncusu olarak başlattığımız bu ortaklıkla tüketici finansmanına yönelik yenilikçi çözümleri, kullanıcılara sunarak sektörde fark yaratmaya devam edeceğiz. 
 
Müşterilerimiz, taşıt kredisine ilişkin tüm işlemleri Stellantis Türkiye yetkili satıcılarında tamamlamanın konforunu, devrim niteliğinde bir geliştirme olan mobil onay ile deneyimleyebilecekler” dedi.

Hiç yorum yok