Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Skoda Yetkili Servislerinde İndirim Fırsatı

Škoda Orijinal Parçalarında, Bakım, mekanik ve kaporta işçilik hizmetleri ile Castrol Edge Professional motor yağlarında özel indirim ayrıca...

Škoda Orijinal Parçalarında, Bakım, mekanik ve kaporta işçilik hizmetleri ile Castrol Edge Professional motor yağlarında özel indirim ayrıcalıkları sizleri bekliyor. 
 

Škoda Yetkili Servislerimize gelerek aşağıda belirtilmiş olan indirimlerden faydalanabilirsiniz. 3 ve 4 yaşındaki Škoda Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik, elektrik ve kaporta işlerinde kullanılan Škoda orijinal parça, Castrol Edge Professional motor yağlarında ve işçilikte % 15 indirim. 


 
Aynı zamanda kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında (²) 16% indirim. 5 yaş ve üstü Škoda Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik, elektrik ve kaporta işlerinde kullanılan Škoda orijinal parça, Castrol Edge Professional motor yağlarında ve işçilikte %25 indirim. Aynı zamanda kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında (²) 16% indirim. 
 
8 yaş ve üstü Škoda Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik, elektrik ve kaporta işlerinde kullanılan Škoda orijinal parça, Castrol Edge Professional motor yağlarında ve işçilikte %30 indirim. Aynı zamanda kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında (²) 16% indirim. 
 
Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Belirtilen indirim oranları, tavsiye edilen indirim oranlarıdır. A
yrıca, kampanyadan yararlanarak periyodik bakımlarını Škoda Yetkili Servislerinde yaptıran Škoda sahiplerine 1 yıllık Mobilite Hizmet Paketi de hediye! (³) 
 
1- Bu Kampanya 31 Aralık 2023 tarihine kadar 3 yaş ve üzeri Škoda araç modelleri için geçerli olacaktır. 
2- Tavsiye edilen indirim oranları; mekanik, elektrik ve kaporta tüm yedek parçalar, mekanik, elektrik ve kaporta atölye işçiliği için geçerlidir. Kampanya kapsamında belirlenmiş Michelin, Pirelli ve Continental marka lastiklerde ise 3 yaş üzeri tüm Škoda araç modellerine %16 indirim sunulmaktadır. 
 
 3- Mobilite Hizmet Paketi, ücretsiz acil servis ve çekici hizmetini kapsamaktadır. Bu paket, Škoda Yetkili Servislerinde yapılan periyodik bakımın tamamlandığı tarihten itibaren 1 takvim yılı boyunca geçerli olacak şekilde tanımlanır. 
 
Her yeni periyodik bakım işleminde, eğer halen devam ediyorsa, bir önceki tanımlı Mobilite Hizmet Paketi iptal edilir ve yeni paket tanımlanır. Paketten faydalanmak için, ihtiyaç halinde 444 7780 no’lu Škoda Yol Yardım hattının aranması yeterlidir.
 
 

Hiç yorum yok