Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Dacia 4 yaş ve üzeri araclar için servis kampanyası

Dacia 4 yaş ve üzeri araclar için servis kampanyasıyla %20’den başlayan avantajlı fiyatlar ve %30 işçilik indirimi,    Dacia Port uygulamas...

Dacia 4 yaş ve üzeri araclar için servis kampanyasıyla %20’den başlayan avantajlı fiyatlar ve %30 işçilik indirimi, 
 

Dacia Port uygulamasını yükleyerek aracını ekleyen müşterilerimizin 4 yaş ve üzerindeki araçlarının tüm bakım, mekanik onarım ve aksesuar alımlarında 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir.
 


Tüm kampanya avantajları, katılımcı Dacia Yetkili Servislerinde geçerlidir. Uygulamaya katılan Dacia Yetkili Servislerinde “Kapında Vale” hizmeti sunulmaktadır. 
 
dacia yaz bakım kampanyası %20 indirim, 12 Haziran – 29 Temmuz 2023 tarihleri arasında tüm bakım, mekanik onarım ve aksesuarlar ile Castrol motor yağlarında geçerlidir. 
 
4 adet lastik alımında; Continental marka lastiklerde 300 TL, Barum & Matador marka lastiklerde 100 TL, Michelin marka yaz ve 4 mevsim lastiklerinde 15” ölçüde 448 TL, 16” ölçüde 590 TL ve 17” ve üstü ölçüde 850 TL, Lassa ve Bridgestone marka lastiklerde 354 TL tutarında servis indirimi uygulanacaktır. 
 
Maximum, Maximiles, Privia markalı tüm bireysel kredi kartlarıyla, Maximum özellikli POS cihazlarından yapacağınız 3-7 taksitli işlemlerde ilave 5 taksit uygulanacaktır. 
 
Ticari kredi kartları, Maximum Aidatsız Kartlar, Bankamatik Kartlar, MaxiPara Kartlar ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 
İş Bankası ve MAİS Motorlu Araçlar İmal ve Satış A.Ş. kampanyayı durdurma veya değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya avantajları, katılımcı Dacia yetkili servislerinde geçerlidir. 
 
Ayrıntılı bilgi için Dacia yetkili servislerine ve dacia.com.tr’ye başvurabilirsiniz. onlıne servis randevusu alın Dacia - Satış sonrası kampanya

Hiç yorum yok