Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Akaryakıt Harcamalarınıza 75 TL Bankkart Lira

1 Nisan - 15 Mayıs 2023 tarihleri arasında ziraatt Bankkart'ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS'undan farklı g...

1 Nisan - 15 Mayıs 2023 tarihleri arasında ziraatt Bankkart'ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS'undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 75 TL Bankkart Lira verilecektir. 
 

Kampanya Koşulları: Kampanya 1 Nisan - 15 Mayıs 2023 tarihleri arasında geçerli olup, Bankkart Mobil ve bankkart.com.tr'den katılım sağlanması gerekmektedir. 
 

Bankkart'ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS'undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 75 TL Bankkart Lira verilecektir. 
 
Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 75 TL Bankkart Lira kazanabilir. İşlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS'undan yapılması gerekmektedir.
 
Bir işyerinde aynı gün içerisinde yapılacak sadece ilk işlem kampanya kapsamında geçerli olacaktır. Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir. 
 
Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir. Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.
 
Kazanılan Bankkart Liralar 22 Mayıs 2023 tarihinde yüklenecektir. Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri ve Bankkart ücretsiz ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. 
 
detaylı bilgi  Ziraat Bankası web sitesi ve anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında

Hiç yorum yok