Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Suzuki’den Yazlık Kampanya

Suzuki Modellerine Ağustos Ayında Uygun Kredi Avantajıyla Sahip Ol!    Suzuki, Swift Hibrit, Jimny, Vitara Hibrit ve S-Cross Hibrit modeller...

Suzuki Modellerine Ağustos Ayında Uygun Kredi Avantajıyla Sahip Ol! 
 

Suzuki, Swift Hibrit, Jimny, Vitara Hibrit ve S-Cross Hibrit modellerine özel avantajlı Ağustos kampanyasını duyurdu. 
 
Akıllı Hibrit teknolojisine sahip modelleriyle dikkat çeken Suzuki, hibrit SUV modelleri S-Cross Hibrit, Vitara Hibrit ve üstün arazi yeteneklerine sahip SUV modeli Jimny için uygun faizli kredi kampanyasını devreye aldı. 
 


Ağustos ayı boyunca geçerli olan kampanyada, Suzuki Jimny, Vitara Hibrit ve S-Cross Hibrit modellerinden birini satın almak isteyenlere 150 bin TL için 15 ay vade ve %0,99 faizli kredi fırsatı sunulurken, Swift Hibrit sahibi olmak isteyenler için 120 bin TL için 15 ay vade ve %0,99 faizli kredi imkânı sunuyor. 
 
 Ülkemizde Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilen Suzuki, yeni bir otomobil sahibi olmak isteyenlere özel alım seçenekleri sunmaya devam ediyor. 
 
Güçlü ve iddialı yeni yüzüyle, akıllı hibrit teknolojisine sahip motor sistemini, yakıt verimliliğini, yüksek performansı, AllGrip 4x4 çekiş sistemini ve en güncel güvenlik donanımlarını bir arada sunan yeni Suzuki S-Cross Hibrit modeli Ağustos ayı boyunca 814 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve 150 bin TL için 15 ay vade ve %0,99 faizli kredi avantajıyla yeni sahiplerine kavuşmayı bekliyor. 
 
AllGrip 4x4 veya 4x2 çekiş seçenekleriyle tercih edilebilen, standart sunulan güvenlik özellikleriyle segmentinde ön plana çıkan Suzuki Vitara Hibrit, ay boyunca 734 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve 150 bin TL için 15 ay vade ve %0,99 faizli kredi fırsatıyla SUV sevenleri bekliyor. 
 
AllGrip teknojisine sahip 4x4 özelliğiyle ön plana çıkan, şehir içinde olduğu kadar doğada da üstün yetenekli Jimny modeline, 924 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve 150 bin TL için 15 ay vade ve %0,99 faizli kredi imkânıyla sahip olunabiliyor. 
 
Sunduğu zengin donanım özellikleri ve yüzde 20’ye varan yakıt ekonomisi sayesinde düşük yakıt tüketimi ile öne çıkan Swift Hibrit ise 120 bin TL için 15 ay vade ve %0,99 faizli kredi seçeneğiyle birlikte sunuluyor.  
 
Güçlü, iddialı ve güvenli SUV Suzuki S-Cross Hibrit her yönden avantajlı! 
 
Güçlü ve iddialı yeni yüzüyle, S-CROSS, akıllı hibrit teknolojisine sahip motor sistemi, yakıt verimliliği, yüksek performansı, AllGrip 4x4 çekiş sistemi, en güncel güvenlik donanımları ile yeniden doğdu. 
 
Günümüzün modern SUV kullanıcılarının gereksinimlerini tam anlamıyla karşılamak üzere tasarlanan Yeni S-CROSS, kusursuz tasarımıyla ve yüksek işlevselliğiyle dikkat çekiyor. 
 
Şerit Takip ve İhlal Uyarısı Sistemi, Yalpalama Uyarısı, Kör Nokta Uyarı Sistemi, Geri Manevra Trafik Uyarı Sistemi, Acil Fren Sinyali gibi uyarı sistemlerinin yanı sıra Suzuki Güvenlik Desteği sürüş teknolojileri ile güvenliği en üst seviyede sunuyor.

Hiç yorum yok