Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Audi activesphere Audi’nin ‘Küre‘ model ailesinin dördüncüsü

Audi, ‘Küre-Sphere‘ konsept otomobil ailesine bir yenisini daha ekledi: Audi activesphere konsept.     İsmindeki “sphere” ifadesine işaret e...

Audi, ‘Küre-Sphere‘ konsept otomobil ailesine bir yenisini daha ekledi: Audi activesphere konsept. 
 

 İsmindeki “sphere” ifadesine işaret eden model, ailenin diğer üyeleri skysphere, grandsphere ve urbansphere konsept araçlarında olduğu gibi iç mekan tasarımları ve otonom sürüş teknolojisinde ulaştığı noktayla dikkat çekiyor. 


 
 Audi'nin Ağustos 2021'den bu yana tanıttığı konsept otomobil ailesi dördüncü model Audi activesphere konsept ile genişledi. 
 
Audi “sphere-küre” konseptli otomobilleriyle, yarının premium mobilite vizyonunu sergiliyor. Audi activesphere konsept, “sphere” ailesinin diğer üyeleri gibi tamamen elektrikli olmasının yanısıra, aynı zamanda otonom sürüşe imkan tanıyacak şekilde tasarlanmış.
 
 Kullanılan teknik, özellikle iç mekanda tamamen yeni tasarımların ortaya çıkmasını ve araç içinde bulunanların zamanlarını verimli bir şekilde kullanmalarını, hatta sadece dinlenmelerine yönelik seçenekler sunmayı mümkün kılıyor. 
 
2023'ün başında pazara sunulması planlanan Audi activesphere konsepti, hem yolda hem de arazide aktif bir yaşam tarzı için maksimum çeşitlilik sunacak. 
 
Audi’nin daha önce tanıtılan küre ailesinin üç üyesi; Audi skyphere, grandsphere ve urbansphere konseptleri Kaliforniya'daki Monterey Otomobil Haftası'nda sergilenecek.

Hiç yorum yok