Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Nissan yaz fırsatları

Nissan, serinleten yaz fırsatları sunmaya devam ediyor.    Kampanyalarıyla Nissan konforu ve heyecanıyla tanışmak isteyenlerin yüzünü güldür...

Nissan, serinleten yaz fırsatları sunmaya devam ediyor. 
 

Kampanyalarıyla Nissan konforu ve heyecanıyla tanışmak isteyenlerin yüzünü güldüren akıllı sürüşün öncüsü, Ağustos ayında da başta akıllı detaylarla tasarlanmış modeli Yeni Juke olmak üzere Qashqai, Navara ve X-Trail modelleri için avantajlı fiyatlar, ÖTV muafiyeti, kredi ve takas imkanları sunuyor. 
 
Ağustos 2021 boyunca geçerli olan kampanya kapsamında Juke, Qashqai, Micra, X-Trail ve Navara modelleri için avantajlı ödeme koşulları, kredi ve takas seçenekleri sunuyor. 


 
Nissan’ın sunduğu Ağustos fırsatları arasında, farklı modellerde 12 aya varan %0 ya da %0,99 faizli kredi seçenekleri ve ÖTV muafiyetleri de bulunuyor.  
 
Nissan Yeni Juke için kaçırılmayacak koşullar 
Dünyada SUV sınıfının öncüsü olan Nissan yenilenen Juke’un Platinum, Platinum Perso, Platinum Premium olmak üzere Platinum donanım ailesinde ve Tekna modelinde ÖTV muafiyeti de olmak üzere birbirinden cazip seçenekler sunuyor. 
 
2021 model tüm Yeni Juke’lar, 2020 model Tekna hariç diğer modellerde 100.000 TL’lik 12 ay 0,99 faizle kredi imkanı ve takas seçeneği de bulunuyor.  
 
Qashqai, X-Trail ve Navara modellerinde kredi avantajları devam ediyor. 
Nissan’ın Ağustos kampanyasında çok beğenilen Qashqai, X-Trail ve Navara modelleri de % 0 ya da da %0,99 faizli kredi seçenekleri ile sunuyor. 
 
Qashqai ve X-Trail modellerimizde 100.000 TL kredi için 12 ay vade ve %0 faiz seçeneği bulunuyor. Navara’da ise 2021 modeller için 60.000 TL ve 12 aylık % 0,99 fazili kredi fırsatı geçerli.

Hiç yorum yok