Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Yeni Peugeot Suv 3008’de %0,59 Faiz Fırsatı

PEUGEOT Türkiye, Mayıs ayında yeni PEUGEOT SUV 3008 için çok özel bir faiz kampanyası sunuyor.    Kampanya kapsamında yeni PEUGEOT SUV 3008 ...

PEUGEOT Türkiye, Mayıs ayında yeni PEUGEOT SUV 3008 için çok özel bir faiz kampanyası sunuyor. 
 

Kampanya kapsamında yeni PEUGEOT SUV 3008 100.000 TL için %0,59’dan başlayan faiz oranlarıyla satışa çıkıyor. 
 
PEUGEOT Türkiye, yaz aylarına yeni bir otomobille girmek isteyenler için Mayıs ayına özel kampanyalarını sürdürüyor. 
 


Kampanya kapsamında, yeni PEUGEOT SUV 3008 avantajlı faiz oranları ve satın alma seçenekleriyle dikkat çekiyor. Ay sonuna kadar sürecek kampanya ile yeni PEUGEOT SUV 3008 100.000 TL için %0,59’dan başlayan faiz oranlarıyla satışa çıkıyor. 
 
Yeni Nesil Sürüş Destek Sistemleri ile üst seviyede güven sağlıyor 
Heyecan veren tasarımı, yenilenen ön yüzü, aslan pençesi LED arka stop lambaları, farklı gövde renkleri ve yeni “Black Pack” seçeneğiyle dikkat çeken yeni PEUGEOT SUV 3008’de, PEUGEOT i-Cockpit® ile birçok yenilikçi teknoloji ve üst düzey konfor özellikleri bulunuyor. 
 
Yeni PEUGEOT SUV 3008 ayrıca, gelişmiş güvenlik teknolojileriyle sürücü ve yolcular için güvenli bir seyahat de sunuyor. 
 
Yeni SUV 3008’de tercih edilebilen Yeni Nesil Sürüş Destek Sistemleri’nde şerit konumlama asistanı, adaptif cruise control ve gece görüşü gibi birçok özellik yer alıyor. PEUGEOT Türkiye ayrıca, Mayıs ayı boyunca sağlık çalışanlarına özel teklifler sunmaya da devam ediyor.

Hiç yorum yok