Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Kia ve Total iş birliğini yeniledi

Kia Corporation ve Total Lubrifiants, Mart 2021'de global iş ortaklıklarını 5 yıl için yeniledi.    TOTAL, KIA’nın yetkili servis ağında...

Kia Corporation ve Total Lubrifiants, Mart 2021'de global iş ortaklıklarını 5 yıl için yeniledi. 
 

TOTAL, KIA’nın yetkili servis ağında Mart 2026'ya kadar tavsiye ettiği madeni yağ markası olmaya devam edecek. 
 
Yetkili servisler, yüksek performanslı TOTAL QUARTZ motor yağlarından, TOTAL’in satış ve pazarlama alanındaki uzmanlığından ve ayrıca elektrikli mobilite ve elektrikli araçlara yönelik geliştirdiği yenilikçi çözümlerinden yararlanabilecek.
 


Performans, kalite ve inovasyona açılan ortak vizyon 
Bu iş birliği, 2011 yılından bu yana her iki şirketin performans, kalite ve yeniliğe ilişkin ortak vizyonunu ortaya koyuyor. Yüksek kaliteli ürünlerin ve yenilikçi çözümlerin geliştirilmesi sayesinde her iki şirket global pazardaki varlığını güçlendirdi ve KIA müşterilerine özel hizmetler sundu. 
 
Yenilenen ortaklık, özellikle yeni motor teknolojilerinin pazara sunulmasını dört gözle beklediğimiz bu günlerde yeni fırsatlara kapı açıyor.  
 
Yeni çözümler üreten ortaklık 
Total Lubrifiants Otomotiv Başkan Yardımcısı Jean Parizot, “10 yıl önce başlayan bu ortaklığı sürdürmekten gurur duyuyoruz. İnovasyon ve teknoloji temelinde inşa edilen bu ortaklık, KIA ile birlikte müşteri ihtiyaçlarını karşılayan, mükemmel şekilde özelleştirilmiş ürünler geliştirmemizi sağladı. 
 
Yenilenen iş ortaklığı bize, elektrikli ve hibrit motorların sürekli gelişen ihtiyaçlarına yönelik yeni çözümler üretme ve bu ortaklığı mobilite ve elektrifikasyon gibi yeni iş birliği alanlarına genişletme şansı veriyor” dedi. 
 
Kia Corporation Müşteri Deneyimi Tasarımı Şefi, Başkan Yardımcısı Pablo Martinez, “Son 10 yılda, hem TOTAL hem de KIA için oldukça başarılı bir ortaklık kurarak kayda değer bir büyüme ve yüksek müşteri memnuniyeti elde ettik” dedi ve “Önümüzdeki beş yıl boyunca birlikte mobilite ve elektrifikasyon alanlarında iş birliği imkanlarını keşfedeceğiz” diye ekledi.

Hiç yorum yok