Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Michelin lastik alana 550 TL’ye varan servis indirim Fırsatı

Michelin, 1 Eylül itibariyle kış dönemi servis kampanyasını başlatıyor. 550 TL’ye varan servis indirim kampanyası, 31 Aralık’a kadar sürec...

Michelin, 1 Eylül itibariyle kış dönemi servis kampanyasını başlatıyor. 550 TL’ye varan servis indirim kampanyası, 31 Aralık’a kadar sürecek.


“Uzun Ömürlü Performans’’ stratejisiyle ilk kilometreden son kilometreye kadar yüksek performans ve güvenli sürüş imkânı sunan Michelin, 1 Eylül itibariyle kış dönemi servis kampanyasını başlatıyor.Müşteriler, Michelin markalı, 15’’ ve üstü binek, 4X4 ve hafif ticari araç kış, yaz ve CrossClimate ürün gruplarından tek seferde 4 adet lastik alımlarında, 550 TL’ye varan servis indirim kampanyasından faydalanabilecek.


Kampanyaya katılan müşteriler rot-balans ayarı, sökme-takma, montaj, ön-arka lastik değişimi, lastik oteli, nitrojen gibi lastik servis hizmetlerinin yanı sıra yağ ve filtre değişimi, fren sistemi kontrolü, bakımı, silecek değişimi, akü değişimi, ön takım onarımı, klima gazı dolumu ve ilave lastik garantisi, cam tamiri gibi araç bakım hizmetlerinden faydalanabilecek.

Hiç yorum yok