Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Hız tutkunları enerjilerini Intercity İstanbul Park Pisti’nde atacaklar

Yılın 360 günü birbirinden farklı etkinliklere sahne olan Intercity İstanbul Park Pisti, 9-10 Kasım cumartesi ve pazar günleri bir kez daha...

Yılın 360 günü birbirinden farklı etkinliklere sahne olan Intercity İstanbul Park Pisti, 9-10 Kasım cumartesi ve pazar günleri bir kez daha “Pist Günleri’ne” ev sahipliği yapacak. 
Intercity İstanbul Park Pisti, trafikteki hızlı ve tehlikeye yol açacak kullanımları önleme misyonuyla sürdürdüğü etkinlikler kapsamında bu sezon için son kez hız tutkunlarını “Caddede Olmaz Piste Gel” sloganı ile ağırlayacak. 

Dünyanın en güvenli pistlerinden biri olan Intercity İstanbul Park Pisti’nde gerçekleşecek “Pist Günleri’nde” kullanıcılara piste çıkmadan önce güvenlik eğitimi de verilecek. Pist Günleri etkinlikleri, 2020 yılında da belli periyodlarda sürecek. 

Trafik güvenliğinden güvenli sürüşe, 2. el satışından filo kiralamaya, otomobil müzesinden motorsporlarına kadar vermiş olduğu hizmetlerle otomobilin merkezi konumunda bulunan Intercity İstanbul Park Pisti, pist günleri etkinlikleriyle bugüne kadar yaklaşık 15 bin sürücüyü piste çekti. 

Intercity İstanbul Park Pist Günleri, otomobil ve motosiklet kullanıcılarının hız tutkularını pistte, güvenli bir ortamda hayata geçirmeyi ve bu sayede hızlı kullanımlardan dolayı meydana gelen trafik kazalarını azaltmayı hedefliyor. Kayıt ve detaylı bilgiye “intercitypark.com” adresinden ulaşılabiliyor.

Hiç yorum yok