Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Yeni C5 Aircross SUV Eylül ayında Türkiye’de

Eylül ayında Türkiye’de satışa sunulacak olan Yeni C5 Aircross SUV, global pazarlarda satışa sunulduktan sadece altı ay sonra 50.000 satış ...

Eylül ayında Türkiye’de satışa sunulacak olan Yeni C5 Aircross SUV, global pazarlarda satışa sunulduktan sadece altı ay sonra 50.000 satış adedine ulaştı. 

Söz konusu performans modeli markanın en çok satan üçüncü binek otomobili yapıyor. Buna göre markanın SUV modelleri C3 Aircross SUV ve C5 Aircross SUV, yılın ilk yarısında tüm dünyada gerçekleşen dört Citroën satışından neredeyse birini temsil ediyor. 


Yeni Citroën C5 Aircross SUV, Citroën markasının Avrupa’da ticari başarısında da önemli bir rol üstlendi ve markanın yılın ilk yarısında en çok büyüyen markalar arasında yer almasına katkı sağladı. 

 Yeni Citroën C5 Aircross SUV Ocak ayında satışa çıktığı tarihten bu yana 50.000 satış adedine ulaşarak önemli bir ticari başarıya imza attı. 

Yeni Citroën C5 Aircross SUV söz konusu satış performansıyla yılın ilk yarısında markanın C3 ve C3 Aircross SUV modellerinin ardından en çok satış adedine ulaşan üçüncü binek otomobil modeli oldu. 

 Buna göre Citroën’in SUV modelleri olan C3 Aircross SUV ve C5 Aircross SUV, yılın ilk yarısında tüm dünyada gerçekleşen dört Citroën satışından neredeyse birini temsil ediyor. 

 Yeni Citroën C5 Aircross SUV üretildiği Fransa’da yılın ilk yarısında C-SUV segmentinin en çok satan ikinci modeli olarak önemli bir başarıya imza atı. 

Yeni Citroën C5 Aircross SUV modelinin söz konusu satış performansı Citroën markasının ticari başarına da katkı sağladı. Bu satış performansının da katkısıyla birlikte Citroën markası, Avrupa’da (30 ülke) yılın ilk yarısında en çok büyüyen markalardan birisi oldu. 

 Yeni Citroën C5 Aircross SUV sadece heyecan uyandıran tasarımı ve sınıfının standartlarını belirleyen konfor ve modülerlik seviyesiyle değil aynı zamanda gelişmiş 20 sürüş destek sistemi ve ayrıca zengin ürün çeşitliliğiyle de öne çıkıyor. 

Satılan her iki yeni Citroën C5 Aircross SUV modelinden biri ürün gamının tepe noktası olarak Shine donanım seviyesinde sipariş ediliyor.

Hiç yorum yok