Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

KIA Kasko ile ekspersiz onarım fırsatı

Türkiye’de Anadolu Grubu çatısı altında faaliyet gösteren KIA, KIA Kasko hizmetiyle araçlarına gözü gibi bakanlara avantajlar sunmaya devam...

Türkiye’de Anadolu Grubu çatısı altında faaliyet gösteren KIA, KIA Kasko hizmetiyle araçlarına gözü gibi bakanlara avantajlar sunmaya devam ediyor. KIA Kasko; hasar durumlarında orijinal KIA yedek parça kullanımı, ekspres onarım gibi birçok hizmeti KIA yetkili servislerinde poliçe kapsamında müşterilerine özel olarak sunuyor. 

Güney Koreli otomotiv devi KIA, özel olarakgeliştirdiği KIA Kasko hizmetiyle müşterilerine kapsamlı bir kasko yaptırma imkanı sunuyor. 

KIA yetkili satış noktalarında sunulan ve farklı sigorta şirketi alternatiflerinin de bulunduğu KIA Kasko’da, hasar durumlarında KIA yetkili servislerinde öncelik, 1.500 TL’ye kadar olan hasarlarda eksper beklemeden ekspres onarım, muafiyetsiz ön cam değişimi, yılda iki defa 15 gün boyunca ikame araç desteği gibi birçok hizmet poliçe kapsamında müşterilere sunuluyor. 


Ayrıca, KIA marka araç satın alan ve KIA Kasko yaptıran müşteriler anahtar teslimde 300 TL indirimden de özel olarak faydalanıyor. 

Bununla birlikte, KIA Kasko’sunu Garanti Bankası kredisiyle gerçekleştiren müşteriler ise daha düşük faiz oranlarından faydalanıyor.

Hiç yorum yok