Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

BMW’den bahar fırsatı

BMW 1 Serisi’nde %35 ÖTV Avantajı, BMW 3 ve BMW 5 Serisi’nde %0 Faiz   Borusan Otomotiv, Türkiye distribütörü olduğu BMW’nin ...

BMW 1 Serisi’nde %35 ÖTV Avantajı, BMW 3 ve BMW 5 Serisi’nde %0 Faiz  Borusan Otomotiv, Türkiye distribütörü olduğu BMW’nin 1 Serisi, 3 Serisi ve 5 Serisi modellerinde kaçırılmayacak avantajlar sunuyor. 

Bahar aylarında yeni bir BMW modeline sahip olmak isteyenler, modeline göre yüzde 35 ÖTV avantajının yanı sıra, kredili alımlarda 150.000 TL için %0 faiz ve cazip takas fırsatından yararlanabiliyor.  

BMW 5 Serisi: Gerçek sürüş deneyimi 

Nisan ayı boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında, BMW 520i modelinde cazip avantajlar sunuluyor. BMW 520i, ay sonuna kadar 150.000 TL için %0 faizli kredi seçeneği ve 10.000 TL takas indirimi ile tercih edilebiliyor. 

Sahip olduğu 170 bg’likturbo benzinli motoru ile hem performans hem de verimliliği bir arada sunan 520i, Adaptif Sürüş Modu ile sürücünün araç kullanım tarzına göre kendisini ayarlıyor. 

BMW TwinPowerteknolojisine sahip motoru ile BMW 5 Serisi, gerçek bir sportif sürüş deneyimi sunuyor. BMW 5 Serisi, rakiplerinde benzeri olmayan harekete duyarlı komut sistemive şerit takip asistanı gibi özelliklerle de segmentinin en teknolojik modeli olarak öne çıkıyor. 

BMW 1 Serisi One Edition ve BMW 320d’de fırsatlar devam ediyor 

Nisan ayı boyunca BMW 520i’nin yanı sıra, BMW 320d‘ye de 150.000 TL’lik kredi kullanımlarında geçerli %0 faiz fırsatı ile sahip olunabiliyor. 

Öte yandan, BMW 1 Serisi özel donanımlı One Edition modelleri de %35 ÖTV avantajı ile tercih edilebiliyor. Premium kompakt hatchbacksegmentinin arkadan itişli tek modeli olan BMW 1 Serisi, sahip olduğu dinamik sürüş karakterinin yanı sıra uygun ödeme koşullarıyla da dikkat çekiyor.

Hiç yorum yok