Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TÜV SÜD D-Expert’in Türkiye’deki ikinci ekspertiz merkezi hizmete girdi

Bağımsız, tarafsız ve profesyonel ikinci el araç ekspertiz hizmetini tüketicilerle buluşturan TÜVSÜD D-Expert,Türkiye’deki ikinci ekspertiz...

Bağımsız, tarafsız ve profesyonel ikinci el araç ekspertiz hizmetini tüketicilerle buluşturan TÜVSÜD D-Expert,Türkiye’deki ikinci ekspertiz merkezini İstanbul Maslak’ta açtı. 

TÜVSÜD ve Doğuş Holdingortaklığıyla 2013 yılında kurulanTÜVSÜD D-Expert; bağımsız, tarafsız ve profesyonel ikinci el araç ekspertiz hizmetini tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor.

Uluslararası tecrübesi ve “Uzman Bakış, Kesin Sonuç” mottosu ile araç sahiplerinin ve ikinci el araç satın almak isteyenlerin güvenebilecekleri TÜVSÜD D-Expert,İstanbul’daki ikinci el araç ekspertiz merkezini Maslak’ta açtı. 


Uluslararası tecrübesi ve “Uzman Bakış, Kesin Sonuç” mottosu ile araç sahiplerinin ve ikinci el araç satın almak isteyenlerin güvenebilecekleri TÜV SÜD D-Expert, İstanbul Maslak Oto Sanayi’deki merkeziyle müşterilerine objektif ve profesyonel hizmet sunmaya devam ediyor. 

Kurulduğu günden bu yana Türkiye’de kurumsal firmalara ve son tüketiciye uluslararası tecrübesi ile bağımsız, tarafsız ve profesyonel ikinci el araç ekspertiz hizmeti sunan TÜV SÜD D Expert, dünyanın önde gelen teknik hizmet sağlayıcısı TÜV SÜD güvencesiyle, ileri teknolojiler kullanarak müşterilerine profesyonel hizmet sağlıyor ve TÜV SÜD D Expert İkinci El Araç Ekspertiz Raporu sunuyor. 

Araç durumu ile ilgili kesin ve ayrıntılı bilgilendirme sunan bu rapor ve objektif ekspertiz hizmeti sayesinde alıcı ve satıcı arasındaki güveni sağlıyor, ilişkiye değer katıyor. 

İkinci el araç piyasasının ihtiyaç duyduğu kaliteli ekspertiz hizmetini Türkiye’deki diğer illerdeki müşterilerine de sunmayı hedefleyen TÜV SÜD D-Expert; çok yakında İzmir, Antalya, Bursa ve Adana’daki şubeleriyle de müşterileriyle buluşmayı hedefliyor.

Hiç yorum yok