Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

toyota servislerinde yüzde 40 indirim fırsatı

Toyota’nın, geleneksel “Yaz Servis Günleri Kampanyası” ile Toyota sahipleri yaza bakımlı ve güvenle girecek.  30 Haziran tarihine ka...

Toyota’nın, geleneksel “Yaz Servis Günleri Kampanyası” ile Toyota sahipleri yaza bakımlı ve güvenle girecek. 


30 Haziran tarihine kadar sürecek olan kampanyada, Toyota Plazalara gelen 2013 ve öncesi tüm Toyota modelleri, Toyota Forever programı kapsamında yüzde 15’ten başlayan yedek parça ve yüzde 20’den başlayan işçilik indiriminden yararlanabilecekler. 

Bu avantajın yanı sıra, araç modeli ve model yılı kısıtlaması olmaksızın tüm Toyota kullanıcılarına; Toyota Forever indirimlerine ilave olarak periyodik bakımlarında 1 litre Toyota Orijinal Motor Yağı hediye edilirken, Toyota Asistanım’da yüzde 40 indirim ve lastik alımlarında 160 TL’ye varan indirim kuponu gibi çok özel fırsatlar sunulacak. 


Toyota sahiplerinin tüm bu indirim ve avantajlardan yararlanmak için yapmaları gereken tek şey, otomobillerini yaz bakımı için kendilerine en yakın Toyota Plaza’ya götürmek olacak. 

Toyota Forever Kart’ı olmayan Toyota’lılar, dijital kartlarını Toyota Plazalarda ücretsiz olarak tanımlatarak avantajlardan hemen faydalanmaya başlayabilirler.

Hiç yorum yok