Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SEAT Arona yılın‘En İyi Ürün Tasarımı Ödülü’nün sahibi oldu

SEAT’ın yeni kompakt crossoverı Arona, tasarım alanında dünyanın en saygın ödüllerinden biri olarak kabul edilen RedDotAward’ta “2018 Yılı ...

SEAT’ın yeni kompakt crossoverı Arona, tasarım alanında dünyanın en saygın ödüllerinden biri olarak kabul edilen RedDotAward’ta “2018 Yılı En İyi Ürün Tasarımı’ ödülünün sahibi oldu. 

Yeni SEAT Arona, RedDotAward tasarım yarışmasında “2018 Yılı En İyi Ürün Tasarımı ödülünün sahibi oldu”. Kişiselleştirme imkanlarının maksimum seviyede olduğu Yeni SEAT Arona’nın, geniş ve konforlu iç mekanı ve dinamik karakterlidış tasarımı, bu ödüle seçilmesinde önemli rol oynadı. 

Dünyanın en prestijli tasarım yarışmalarından biri olan RedDot Ödülü, 1954 yılından bu yana kalite ve inovasyonu uluslararası ölçekte ödüllendiriyor. 


Ürün Tasarımı kategorisi ise RedDot Ödülü’nün en önemli dalı olarak kabul ediliyor. RedDot Ürün Tasarım Ödülü Jürisinde, dünyanın dörtbir yanından gelen, herhangi endüstriyel imalat şirketinin bünyesinde yer almayan veya oyladıkları ürünlerin yaratım sürecinde rol oynamayan tarafsız 40 uzman bulunuyor. 

Ödülle ilgili değerlendirmelerde, SEAT'ın Tasarım Direktörü Alejandro Mesonero-Romanos,Arona’yı tasarlarken, gündelik ve şehir yaşamına uygun bir crossover karakteri yaratmayı amaçladıklarını ifade ederek, “Arona, SEAT’ın yeni, genç, fonksiyonel, maceracı ve konforlu tasarımının en yeni örneği oldu” açıklamasında bulundu. 

Yeni SEAT Arona, özelliklekompaktboyutlarıileşehir içi yolculuklarda olduğu kadar şehir dışında kullanım için de ideal. Arona, dinamik karakteri,bünyesinde barındırdığı gelişmiş teknolojisi, sürücü destek sistemleri ve bağlanabilirlik özellikleriyle sürücülerin günümüzdeki ihtiyaçlarını eniyi şekilde karşılıyor.   

Otomobilin heyecan verici tasarımı ise bu özelliklerin tümünün ilk bakışta fark edilmesini sağlıyor.

Hiç yorum yok