Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Yenilenen Toyota modelinin Dünya Premier’i Cenevre autoshowda

Toyota 2018 Cenevre Motor Show’da yeni jenerasyon Auris ’in dünya prömiyerini gerçekleştirecek.  Üçüncü jenerasyon Auris, yeni dinam...

Toyota 2018 Cenevre Motor Show’da yeni jenerasyon Auris’in dünya prömiyerini gerçekleştirecek. 

Üçüncü jenerasyon Auris, yeni dinamik dış tasarımı, teknolojisi ve tamamen yeni 2.0 litre hibrit motoruyla öne çıkacak. Toyota fuarda ayrıca şehir içi yolların dinamik modeli Yeni Aygo’nun tanıtımını da gerçekleştirecek. 

Toyota, Auris ve Aygo’nun yanı sıra yeni konseptleriyle de Cenevre Fuarı’na damgasını vuracak. 

“Herkes için Hareket” vizyonu çerçevesinde çalışmalarını ara vermeden sürdüren Toyota, yüzde 100 elektrikli araçların, yakıt hücreli araçların, otonom sürüş ve yapay zeka teknolojilerinin gerçek hayata aktarılması için yaptığı konseptleri otomobil tutkunlarıyla buluşturmaya devam edecek. 


Bu çerçevede otonom sürüş kapasitesiyle öne çıkan Concept-i Serisi ve yakıt hücreli premium sedanın yeni formunu temsil eden Toyota FINE-Comfort Ride Concept de Avrupa’da ilk kez beğenilere sunulacak. 

 Toyota’nın fuardaki diğer önemli yeniliği ise, markanın simgeleşmiş spor otomobillerinden birinin tekrar üretilmesini müjdeleyen modern bir yarış otomobili konseptini sergilemesi olacak.

Hiç yorum yok