Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Audi dünyasına ait her şey Senin audin de

Audi’nin teknoloji ve tasarım anlayışından alınan ilham ile üretilen giyimden, model araca, hediyelik eşyadan araç aksesuarlarına kadar bir...

Audi’nin teknoloji ve tasarım anlayışından alınan ilham ile üretilen giyimden, model araca, hediyelik eşyadan araç aksesuarlarına kadar birçok farklı ürün, seninaudin.com’da adresinde, dört halkanın tutkunlarını bekliyor.
Türkiye’deki Audi tutkunları için hazırlanan seninaudin.com, markanın teknoloji, tasarım ve dinamizm anlayışını yansıtan Audi lisanslı ürünleri, meraklıları ile buluşturuyor.

Audi Orijinal Aksesuar ve Audi Butik olarak iki ana bölümden oluşan online mağaza, Audi’nin hayatının her alanında yanında olmasını isteyenler için birçok farklı ürün sunuyor.

Audi’nin tüm modellerine yönelik özel aksesuarların bulunduğu Audi Orijinal Aksesuar bölümünde, otomobillerin bagajlarında taşınabilecek soğuk sağlama çantasından, kayak ve eşya taşıyıcılara, özel tasarım Audi çocuk koltuğundan, evcil hayvanlar ile daha rahat yolculuk sağlayan arka koltuk koruma örtüsüne kadar birçok yer alıyor.


Bu bölümde, ziyaretçilerin en çok incelediği ürünlerin başında, Audi Sport Uçurtma geliyor. Audi’nin ultra hafiflik üretim felsefesi ile üretilen uçurtma, oldukça yalın tasarımı ancak fiber glas gibi son teknoloji üretimi ile öne çıkıyor.

Audi Butik bölümünde ise, Audi Tasarım Ekibi tarafından tasarlanan klasik ve spor kıyafetler, kışlık kıyafetler, Audi logolu kol düğmeler, hatta bebek kıyafetleri gibi çok geniş bir ürün yelpazesi sunuluyor. Online mağazaya, www.seninaudin.com adresinden veya www.audi.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Hiç yorum yok