Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SEAT Sahipleri Yetkili Servislerde ZUBİZU ile Ayrıcalıklı

SEAT’ın, ZUBİZU mobil uygulamasını kullanan araç sahiplerine yönelik başlattığı servis kampanyasında, SEAT Yetkili Servisleri’nde gerçekleş...

SEAT’ın, ZUBİZU mobil uygulamasını kullanan araç sahiplerine yönelik başlattığı servis kampanyasında, SEAT Yetkili Servisleri’nde gerçekleştirilen harcama tutarına göre yüzde 30’lara varan indirimler sunuluyor. 

SEAT’ın uygulamaya aldığı ve SEAT Yetkili Servisleri’nde gerçekleştirilen 2 yaşını doldurmuş tüm SEAT modellerini kapsayan servis kampanyasında, ZUBİZU mobil uygulamasıyla gerçekleşen işlemler sonucu araç sahipleri harcama tutarına göre artan oranlarda indirimlerden faydalanabiliyor. 

 SEAT kullanıcılarına özel bu uygulamada, aracı 2 yaşını doldurmuş ve garantisi biten tüm SEAT sahipleri anında yüzde 10 indirim hakkı kazanıyor. 

SEAT Yetkili Servisleri’nde yıl sonuna kadar sürecek olan kampanyada, ZUBİZU mobil uygulamasını kullanan araç sahipleri, hasar onarımları hariç, bakım ve mekanik onarım dâhilindeki tüm orijinal parça, aksesuar ve işçiliklerde her 600 TL'lik (KDV hariç) harcamada %2 oranında indirim kazanarak, %10’dan başlayan ve %30’a varan indirim elde ediyor.

Hiç yorum yok